Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti normálisnak tartjátok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti normálisnak tartjátok hogy facebookra bikinis képeket posztoljatok?

Figyelt kérdés
Engem teljesen kiaksztott hogy a párom igen...és ezt egy olyan képre mondja amikor a lány kifekszik és teljes egészében látszik az elég méretes melle
2017. jún. 25. 21:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs fent bikinis képem, és nem is lesz. Az tény, hogy a strandon sem látsz kevesebbet belőle, viszont az is tény, hogy nagyon sok lány az intimebb területeket emeli ki a fotókon, ami hát nem is azt mondom hogy erkölcstelen, de az azért van feltéve, hogy nézzétek mim van :D ami nem feltétlenül baj, csak szerintem sokat elárul a kép gazdájáról

egészséges lelkületű nő szerintem direktbe a melleit, vagy a fenekét nem teszi ki facebookra pózólva közbe, bár ez igaz ruhára is, én az ilyen lányokat mindig megsajnálom, hogy valamit kompenzálni szeretnének, esetleg a lájkokat konvertálják egy kis szeretetbe

2017. jún. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartanám normálisnak.


37/F

2017. jún. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 omba ***** válasza:
100%

Nagyon erkölcsös ismeretségi köröm van, de egy tengerparti nyaralásról, vagy strandolásról elég nehéz nem bikinis képet kirakni. Soha nem jutott eszembe, hogy ez valami szexuális töltetű dolog volna.

De ha ilyen egyszerű dologban is reménytelen nagy távolságra áll a felfogásotok, akkor nem látom a nagy, boldog jövőt.

2017. jún. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem mindegy, hogy milyen kép.

Az szerintem teljesen normális/oké, hogy voltál egy szuper nyaraláson, szeretnéd megosztani, és felteszel egy képet, amin ott vagy a tengerparton, nem a melled meg a popsid van a fókuszban, mosolyogsz és aláírod, hogy jaj, de jó nekem Olaszországban stb.


Azt én már nem tartom ízlésesnek, amikor vki direkt a melle meg a segge mutogatása miatt tesz fel bikinis képet, meg csücsörít mellé... lelke rajta, tegye ezt, de én nem szívesen nézegetem az ilyen képeket, és nem azért, mert irigykedem, hanem mert sztem nem illik.

2017. jún. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!