Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzi választania kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzi választania kell köztem és a haverjai között. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párommal nem sokat tudunk találkozni.

2 napot tudunk együtt aludni. Lényeg, hogy egyik nap nekem otthon kellett lennem segíteni, megbeszéltük, hogy este találkozunk. Ő addig elment a haverjával találkozni. Kérdeztem, meddig marad, azt mondta hogy 1-2 órát mert nem is akar nagyon elmenni, hanem velem lenni.

Mondtam neki, hogy ha jól érzi magát maradjon nyugodtan.

6-kor találkoztak. Még előtte felhívott, hogy kb. 7-ig marad, utána jön hozzám. Mondom jó.

7-kor hívom, nem vette fel. ÍRtam smst, nem reagált, majd felhívott. Mondom neki, hogy nem baj, ha jól érzi magát, csak ilyenkor szóljon, hogy még maradna, hogy akkor én is úgy intézzem a dolgaimat.

Aztán felhívott olyan 22 fele, hogy tök jól érzi magát, én meddig érek rá? Én meg megmondtam neki, hogy maradjon nyugodtan egész este, majd reggel vagy napközben találkozunk, mert én fáradt vagyok. Erre ő kiakadt, hogy akkor ő most haza jön és miattam választania kell mert ő tökre maradt volna még. Mondtam neki, hogy NEM kell választania, csak én már fáradt vagyok, reggel találkozunk. Ő meg haza jött, hogy én nem akarok vele Együtt aludni meg stb.

nem értem, hogy ebben én miért lettem volna hibás.

Volt mégegy ilyen eset, amikor elment az Apukájával éjszakai túrára az erdőben(én már sokszor voltam, de nem szeretem). Menni akart megint, én meg mondtam, hogy menjen de én nem akarok menni, addig elleszek otthon, mire ő megint kiakadt, hogy neki választania kell köztem meg a családja között, mert ha későn találkozunk akkor én már nem vagyok hajlandó vele lenni.

Ez nem így van, csak este 24-01 között én már nem szívesen kezdek el cipekedni, csörögni otthon.

Jogosan akad ki rám?


2017. jún. 26. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jogos. Az én barátom is hajlamos arra, hogy "ha te nem jössz, akkor én se megyek", ami engem halálra idegesít, de azért már kezd leszokni róla.
2017. jún. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne legyen igazam, de nekem nagyon úgy tűnik, hogy igyekszik mondvacsinált okokat gyártani, hogy azokra hivatkozva szakíthasson majd
2017. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!