Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még küzdeni?

Figyelt kérdés
Az elmúlt fél évben nagyon sokat veszekszünk. És ezek durva veszekedések. Én fölényeskedek, ő kiabál és ocsmányul beszél. Az utóbbiaknál hozzám vágta 3x, hogy szakítani akar, aztán visszakozik, hogy dühébe mondta. Rám is használt egy csúnya szót, amit én nem viselek el. Nem bírom már tovább, ugyanakkor feladni sem szeretném, hisz problémák mindenhol vannak... Amikor jól vagyunk, akkor nagyon jó, szeretjük egymást... csak ezek a veszekedések kb 2 naponta jönnek és elfáradtunk. Szeretném megoldani, de már nem hiszek benne, hogy sikerülhet. :( Elvagyok keseredve.
2017. jún. 26. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez már csak egy macska-egér játéknak tűnik.

Egymást készítitek ki a végére. Se veled se nélküled is jellemző.

Nagyon nehéz döntés de előbb utóbb muszáj lesz új életet kezdeni

2017. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mikből alakulnak ki a veszekedések?

A trágár beszéddel és az egózásdal csak hátráltatjátok a dolgok megoldását.

Miért nem lehet higgadtan megbeszélni a dolgokat?

2017. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Irj peldat,min vesztek ossze?
2017. jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az már nem jó jel hogy szakitani akar mégha dühében is mondta !Vmi nem stimmel a kapcsolatotokkal sztem beszéljétek meg higgadtan hogy mi a probléma mert így végképp nincs értelme ha csak veszekedtek akkor azt mondom hogy legyen vége és mindketten békében élhettek külön.Persze ez az ên véleményem de te tudod !
2017. jún. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!