Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes küzdeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes küzdeni a kapcsolatért, ha szeretem a párom, de besokalltam?

Figyelt kérdés
Alapjában nagyon féltékeny mindenkire, de főleg az egyik exemre. Elég régimódi, az asszony ne járjon egyedül bulizni stb. 1 éve vagyunk együtt, decemberben összeköltöztünk, de nem merek semmi programot csinálni egyedül, mert mindig a kérdések várnak, hol kivel mit csináltam. Néha tök jó minden, leginkább akkor, amikor ketteben vagyunk, amikor az ellenőrzése alatt tart. Tudom, hogy ez így nem jó, és mielőtt kérdeznétek nem tudom, mit szeretek benne, de szeretem. Ugyanakkor leültem már vele megbeszélni, hogy a bizalmatlansággal csak ellök magától, akkor jól megy minden egy darabig, de egyszer csak kattan egyet, és megint kezdődik előlről minden. Veszekedés, felhánytorgatja, hogy biztos megcsaltam, úgy állít be, mint egy ri..bit, és ez nekem fáj, aztán esküdözik, hogy megváltozik, de tudom, hogy nem képes rá. Gyereket tervez velem, de én erre így nem merek alapozni. 30évesek vagyunk egyébként, de nekem eddig csak egy hosszabb kapcsolatom volt, így nem sok tapasztalatom van a pasikkal. Viszont ezt tovább tolerálni már nem tudom, és nem is akarom. Hogy tudnék szakítani vele, hogy közben nem szakad meg a szivem érte?
2017. jún. 8. 08:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Jól látod, itt a megoldás az hogy elhagyod, mielőtt megfojt téged a féltékenységével, 30 éves, nem fog változni. A szakítás mindig fájdalmas, de hidd el tapasztalatból mondom, az idő itt a kulcs, az elején fáj, de hétről hétre jobb lesz. Megéri ezt bevállalni, és pár hét múlva már csak egy rossz emlék lesz, minthogy boldogtalan legyél és elvesztegesd a fiatalságodat.
2017. jún. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Segitek: ez az a pont mar regen, ahol szelnek kell ereszteni ezt a fogyatekost, menjen, hadd talaljon a sajat ertelmi szintjenek megfelelo idiotat, akivel aztan kedvukre ellenorizgethetik egymast eletuk vegeig boldogsagban. Megkimelve onmaguktol a tarsadalom ep tagjait. Megvaltozni nem fogsz, de nyugodtan varakozz meg par evet. Erre altalaban az emberek 1-2 gyerek utan szoktak rajonni meg par ev ehhez hasonlo onbizalom leepites utan, amivel most epp teged kezel ez az aldott jo ember.
2017. jún. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%
Itt van megint az élő példa, hogy a nőknek az kell, hogy olcsó tárgyként bánjanak velük. Egyébként meg szakíts vele és kész. Ennyi.
2017. jún. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

*nem fog. Bocsi, elkuldte.

Tehat egyszeruen szakits. Nincs bevalt praktika vagy csodaszer. Ele allsz, aztan osszepakolsz. Hidd el, nem fog osszetorni a szived, hanem csak fellelegzel, hogy ujra szabad lehetsz, nem pedig a ringyo, akit az utcara se szabadna kiengedni, mert rogton csal.

2017. jún. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14%

Az én barátom is hasonló, ott is alap hogy egyedül egy nő ne menjen bulizni. Minden lépésemről szeret tudni. És lehet én vagyok a hülye, de ez nem is zavar, eleinte furcsa volt, aztán rájöttem hogy nem olyan rossz ez, főleg hogy amúgy sem járok szinte soha sehova, amióta hétvégén dolgozok, még a barátnőimhez se. Na meg előző kapcsolataimban nem voltam éppen a hűség mintaképe...

A programokkal meg úgy vagyok- hogyha mégis van- akkor vagy hívom őt is, s ha nem akar jönni akkor egy szava se lehet, vagy eleve olyan program amire ő biztosan nem jönne. Tavaly pl elmentem két hétre sátorozni, nem is szólt érte :D


Gondold ezt át ha ennyire szereted. Vagy te akkor se mehetsz soha sehova, ha ő oda alapból nem menne? Meg mik azok amit nem csinálhatsz egyedül? Pl szalonnasütés a barátnőkkel? Mert ha ezek is, az mondjuk tényleg gáz...

2017. jún. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha megérti, hogy ez egy olyan probléma, amit neki kell helyretennie magában, akár külső segítséggel,és tesz érte, akkor lehet még jó. Itt úgyis mindenki egyből azt írja mindenre, dobd ki. Persze, ezt könnyű leírni.

Ha ez az egy problematok van, adj neki egy esélyt, de csak ha tesz érte, hogy jobb legyen!

2017. jún. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod a dolgot, ott kell hagynod, mert nem fog változni, és ilyen kapcsolatba hiba lenne gyereket vállalni. Ha úgy alakul utána még nehezebb kilépni belőle.

Most kell megtenned, ne pazaroljon el több időt az élezedből.

Az elején fájni fog, de határozottnak kell lenned. És ne hagyd magad már megvezetni a "megváltozom" igéretekkel. Üres szavak, nem fog változni, csak rosszabb lesz.

2 barátnőm is volt ehhez hasonló kapcsolatban, és a végén már elég brutál lelki terror ment. Pl. azért is kiverte a balhét és elhordta minden ringyónak, mert férfi fodrászhoz ment...

És a szakítás sem volt olyan egyszerű, utána is többször a nyakára járt meg ilyenek. Szóval komolyan mondom, az ilyen kapcsolatból menekülni kell minél hamarabb, mert idővel csak rosszabb lesz.

2017. jún. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Pedig menekülj, mert csak rosszabb lesz. h Amár belekeveredtél ilyen szituba, mondjuk én azt sem értem miért nem lehet ezt leszűrni a z elején, előjel mindig va. Idő és ütni is fog, meg rángatni stb. Főleg gyerekkel. Nem szabad ilyennek összejönni sem, összeköltözni pláne. Ő úgy sem fogja belátni, hogy az ilyen szintű féltékenység betegség. Nem téged akar csak birtokolni, irányítani, mert máshol ahol szeretne nem tud. A gyenge nőt szúrják ki az ilyenek. Ugye a egy okos nő már az első 1-2 randin a beszélgetések során ezt leveszi mi a véleménye az ilyenekről, házimunka, ivás stb, Akkor nem kel több randi. Lehet valakiről akkor derül ki, mikor már együtt jár az ember, de az első hetekben, azonnal dobni kell, akármennyire jó máshogy, de a féltékeny pasit nem szabad megtartani.
2017. jún. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Addig érdemes küzdeni, amíg mindkettőtöknek igénye van arra, hogy tegyetek valamit a kapcsolatotokért.

Nézd, szerintem sem egészséges ez a dinamika, ami nálatok van, főleg mivel egyoldalú a dolog, de ő ilyen, ilyennek ismerted meg, ha nem akar változtatni, akkor vagy elfogadod és megvárom, míg végleg besokallsz vagy továbblépsz.

Szóval ez a dolog (is) kettőtökön múlik.

2017. jún. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
6-os, ugyan olyan könnyű megtenni, mint leírni egy olyan nőnek, aki erős, van önbecsülése. Az 2-3. féltékenységi jelentenél kidobni, az úgy is kibukik az elején, nem 1 év után. Abban igazad van, szakember segítségével változhat az illető, mert ez pszichés probléma.
2017. jún. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!