Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakinek van párja, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek van párja, akkor normális dolog ha társkeresö oldalakra regisztrál be?

Figyelt kérdés
És azt mondja csak beszélget!Nos tényleg csak az elolvastam mert feltötem a jelszavát!Csak nem értem ha valakinek van valakije,minek kell csevegni más csajokkal?
2008. okt. 17. 09:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát igen.. elég aljadék dolog volt, hogy így hátbaszúrtad a kémkedéssel, és még te hisztizel. Ez elég éretlen viselkedés, ezt azzal is bizonyítod, hogy lehúzod a valóban hasznos és IGAZ!!!! válaszokat.
2008. okt. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
94%
Egyet értek az első hozzászólóval. Akinek ott a párja az tényleg minek regisztrál ilyen oldalon?! Én biztos nem örülnék neki, ha a barátom ilyet csinálna.
2008. okt. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%
Ezen akadok ki a legjobban kedves LOL.... a pasi csinál szarságot, de a nő érezze magát lealázva, mert feltörte a jelszavát...na kérem, nem kellene vadidegen nőkkel csevegni és ismerkedni a neten, ha a párja ott van mellette. Az más kérdés, ha vmi nem stimmel a barátnővel, ha számára valamiben nem kielégítő. Na de akkor oda állok elé és megmondom neki, hogy ezt és ezt akarom, nem aljasul más nőkkel csevegek a neten. Hányinger. Ha nekem ilyen pasim lenne, mint te ... az első voltam ;)
2008. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Abszolút nem normális. Sőt .. kifejezetten szemétség.
2022. jan. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!