Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szólítsam le ha ő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam le ha ő egy BKV ellenőr?

Figyelt kérdés
Feltűnt egy ideje,hogy a 4es metró vonalàn szokott lenni,én mindennap a 4es metròval jàrok ezért sűrűn "talàlkozunk". Feltűnt,hogy mindig nagyon néz,múltkor épp elkaptuk egymàs tekintetét mikor a metró,megàll azon az àllomàson ahol aznap volt,végig nézett,le se vette a tekintetét az arcomról aztàn nagyon elmosolyodtam és utàna ő is..Azóta is az van,hogy elég hamar kiszúr a tömegből és nézzük egymàst.. Màr egy két hónapja ez megy,nem szólitott le..Nagyon felkeltette az érdeklődésemet,gondoltam rà leszólîtom de nem tudom milyen ürüggyel..Bérlettel jàrok,majdnem mindennap làtjuk egymàst szóval útba igazitàst röhejes lenne kérni..Nem tudom mivel szólitsam le,hogy ne legyek vicc tàrgya...Ha leejteném elötte a bérlettokkom nem hiszem,hogy segîtene felvenni. XD Nincs semmi tippem,viszont nagyon megszeretném ismerni... Ti mit tennêtek?
2017. jún. 27. 23:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá és súgd a fülébe hogy büntess meg te állat :)


Amúgy odamész és simán megszólítod szia ma is dolgozol, már láttalak itt párszor, én mindig a 4essel megyek. Te mindig itt ellenőrzöl?

Vagy valami ilyesmi duma... Időzítsd úgy hogy épp jöjjön a metró felpattansz és mondod hogy viszlát holnap. Aztán másnap megint beszélgettek kicsit...és így tovább.... Nem kell rögtön randira hívnod vagy számot megadni szerintem.

2017. jún. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Első körön egy sima szia is megteszi. Ha már úgyis nézitek egymást, köszönhettek is. Ha már az is megy kölcsönösen egy pár napja, elkezdhetsz beszélgetni vele,ahogy az előző válaszoló tanácsolta. Az is lehet, hogy ha köszönni kezdesz ő fog kezdeményezni ha érdekled.
2017. jún. 28. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ma keson vettem eszre,hogy ujbuda kozpontnal van...becsukodott az ajto mikor leakartam szallni h leszolitsam,mire visszamentem a kovi megallotol ujbuda kozpontig eltunt..Gondoltam ha ott a munkatarsa akivel volt megkerdezem tole,hogy mi a neve a pasinak de az se volt mar ott :/
2017. jún. 29. 14:57
 14/14 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam leszolitas keppen h kinezek egy utcat ami ott van a kozelben oda megyek es megkerdezem tole h tudna e segiteni hol van azaz utca mert azon a kornyeken nem vagyok ismeros...aztan vagy hulyenek nez vagy nem...
2017. jún. 29. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!