Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj van velem, nincs szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van velem, nincs szerencsém, vagy válogatós lennék, vagy más?

Figyelt kérdés

Lassan 22 éves srác vagyok, szingli. A gimiben volt három párhetes "kalandom", nagyon kapcsolatnak nem nevezném, néhány randi-csók, de ennyiben maradtak. Háromból két lányt "én szedtem fel", az egyiknél azonban csak kaptam a lehetőségen. Gimiben persze voltak visszautasítások is.

Egyetem első éveiben voltak lányok akik tetszettek, de vagy foglaltak voltak, vagy összejöttek mással.

Aztán ősszel kialakult egy négy hónapos kapcsolatom. Ez szépen elhalt, nem volt nagy szerelem, inkább csak jól éreztük magunkat egymással.


Mindig is frusztrált kicsit, hogy körülöttem kb mindenki talált párt magának gimiben, egyetemen is a haveri körben, nekem meg nincs szerencsém e téren. Ritkán fog meg valaki.

Szóval kicsit ilyen depresszív fázisok fognak már el a témában, hogy nem tudom mi lehet a baj, miért nem találok párt magam mellé. Nyilván vannak az életemben más boldogság források is, ezzel nincs is baj, de akkor is érzek egy kis ürességet emiatt, és ez a gondolat minden nap többször is feltör bennem.



2017. jún. 28. 17:55
 1/3 MR.X. ***** válasza:
Legyél "igazi" férfi! Legyél a nőkkel mindig udvarias, figyelmes, hallgasd meg a problémáikat, lehetőség szerint rá is kérdezhetsz valamelyiknél, hogy:-Milyen volt a napod? (PL.) És egyet keress csak magadnak! Ne kelljen mindegyik nő! Próbálj határozott módon úri emberként viselkedni! Előbb-utóbb olyan párt találsz magadnak, akivel maximálisan kiegészítetitek majd egymást!
2017. jún. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Na, az első leírta a tökéletes ellentétét annak, amit csinálnod kellene.

Fordítsd meg, és lesz csaj dögivel.

2017. jún. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kérdező nőt szeretne maga mellé, és nem szajhát. Osztom az első hozzászóló véleményét.
2017. aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!