Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen férfi szavara mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen férfi szavara mennyire lehet adni?

Figyelt kérdés
1-2hete meg arról beszélt, hogy házasság, gyerek, most osszevesztünk, es negy napja nem keres. Azt mondta tartsunk szünetet, mert a veszekedesek mar minden második nap jelen vannak, es mindig ugyanaz a probléma bukkan fel. Szerintem szakitani akar.
2017. jún. 29. 08:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy szakítani akar...adj még időt ennek...
2017. jún. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem meg pont az a tapasztalatom, hogy ha valaki szünetet kér az a szakítás előszobája. Megoldja a vitákat az idő vagy a távolság? Ha nem akkor minek húzni a dolgokat?
2017. jún. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen gyorsan képződik egy ilyen szakadék a kapcsolatotokban, akkor ebből nem lesz harmonikus és egész család. Majd ott hagy a gyerekkel is szünetre?
2017. jún. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Komolytalan, én keresnék felelősségteljesebb férfit magam mellé.
2017. jún. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mióta tart a kapcsolat ? Mióta veszekedtek ? Nekem is tervem a család, házassággal vagy anélkül, de veszekedős partnerrel nem vállalnám én sem. A tervek nem feltétlen változnak, viszont a partner változhat. Had ne kelljen valakinek az élete hátralevő részének felét "frontszolgálattal" tölteni. Bizonyára arra is találsz huncutot, de lehet, hogy nem a jelenlegi párod lesz az.

30/f

2017. jún. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi az a kétnaponta visszatérő megoldhatatlan probléma, de ha az marad, akkor semmi értelme a kapcsolatnak.

Ha esetleg nem veszekednétek, hanem kitárgyalnátok, tán lehetne rá megoldást találni - vagy kiderülne, hogy kettőtöknek ez nem fog menni.

2017. jún. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

"1-2hete meg arról beszélt, hogy házasság, gyerek, most osszevesztünk, es negy napja nem keres."


A veszekedéshez mindig 2 ember szükséges.

Visszakérdezek, hogy a te szavaidra menyit lehet adni, ha minden másnap veszekedsz az "életed szerelmével"?


A legtöbb ember nem akar olyan társat akivel szinte mindennap veszekszik.

Nem írtad mi az a probléma, pedig tudod.

Miért nem lehet a problémát megoldani?

2017. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert, nem tudok mindig ott lenni vele, ha dolgom van, es o ezt nem turi el. Tovabba megszabta, hogy az o baratai legyenek az en barataim is, holott en ki nem allhatom oket.
2017. jún. 29. 13:51
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem keres ilyen sokàig akkor hagyd a francba !Ha összevesztek akkor lelép és magadra hagy !Ha gyerekeitek lessz és összecsaptok valamin majd ott hagy titeket!?Sztem sem felelősségteljes figura lehet!Sztem tedd lapátra sokat ugy sem veszithetsz!
2017. jún. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9, hát jobb ezt az embert hagyni a fenébe!
2017. jún. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!