Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom arra kényszerít, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom arra kényszerít, hogy felváltva vezessük le az utat a nyaralásra, miközben nem is tudok vezetni. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
750 km-re megyünk, az én autómmal, mert a sajátjában nem bízik ilyen hosszú úton. Azt akarja hogy megfelezzük az utat, mert ő ennyit nem hajlandó levezetni egymagában, még pihenőkkel sem. Szerintem pedig ezzel hatalmas veszélynek tesz ki minket, de nem érti meg. 8 éve van jogsim, de abból csak 4 éve vezetgetek, és kizárólag a kisvárosban ahol élünk. Még főútra sem mentem ki soha, nemhogy egy külföldi autópályán végigtoljak 3-400 kilómétert. Persze megbeszéltük, hogy majd gyakorlunk előtte, de nem hiszem hogy egy alkalom sokat segítene a felkészülésben. Arra meg nem tellik, hogy csak gyakorlás miatt fizessünk autópályamatricákat, meg csomó benzint.
2017. jún. 29. 11:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
32%

Kicsit mozdulj ki a komfortzónádból és ne legyél ennyire elesett. Egy idő utánár nagyon nem vonzó, ha egy felnőtt nő ilyej szinten gyámoltalan. Megértem a párod, elég bisszantó lehet, hogy nem akarsz neki segíteni.

N

2017. jún. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem 2 disznóért vetted a jogsidat, akkor elvárható (lenne), hogy tudj is vezetni. Ekkora hisztit csapni...
2017. jún. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
repüljetek
2017. jún. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
44%
7-es 10-es, szerintem szó sincs arról, hogy a pasinak gond lenne levezetni a távot. Szeretné, ha a Kérdező is elhinné magáról, hogy tud vezetni. Az meg másképp nem megy, csak úgy, ha megpróbálja. Mivel a Kérdező nem akarja magától vállalni, így kicsit erőszakoskodni kell vele. De maximálisan a Kérdező érdeke ez. Kérdező! Nem muszáj egybe letolnod 3-400 km-t. Cserélhettek akár óránként is. Csak az első néhány km olyan nagyon félelmetes. (De az nagyon). Aztán szépen lassan belejössz, hidd el! Javaslom, hogy az elején maradj mindig a külső sávban. Előbb- utóbb lesz előtted kamion, amit célszerű megelőzni. Ha kész az előzés, vissza tudsz menni a külső sávba. A belső sávban le fognak villogni, türelmetlenkedni fognak mögötted, de ezzel Te ne törődj. Ha egy gyakorlott sofőr szerint képes vagy rá, akkor hidd el neki, hogy úgy van. Szerintem ez még mindig jobb, mintha azt mondaná a barátod, hogy nem adja a kezedbe az autót, mert béna vagy. Akkor meg azért siránkoznál.
2017. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Bocs, 8-as-10-es. (14 voltam)
2017. jún. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem add vissza a jogsidat. Ha ennyitől félsz, akkor a saját városodban sem lenne szabad vezetned.


De igazából tökmindegy, úgyis túlnépesedés van, nyírjátok csak ki egymást!

2017. jún. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Én is félek az autópályán vezetni, mert a kisvároshoz szoktam hozzá. De muszáj volt nekem is Horvátországban, mi is 700 km-re mentünk kb nyaralni. Egyáltalán nem volt vészes, nem kell száguldoznod. Nem tudom melyik országba mentek, de a horvát autópályán szinte végig 110-es korlátozás volt tavaly, nekem ez pont ideális volt. Gyakorolj főúton előtte és ne parázz rá :) Párodat is megértheted, 750 km nagyon sok egyedül...
2017. jún. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Inkább repülővel utazzatok akkor,ha nem tudtok megegyezni.
2017. jún. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
49%

Én se értem, miért sok a 750 km, nekem 1500 a legtöbb egy napra - az sok volt.

Veszélyes, és csak az egyenlőség jegyében erre hajtani ostobaság is. Amúgy az autópálya a legegyszerűbb vezetési feladat, ritkán történik valami, viszont kis koccanás meg nem szokott lenni, csak nagy.


Szóval ne parázz, de ha folyton belebeszél, hogy mit csinálj, akkor meg állj meg és tedd ki az út szélére.

2017. jún. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem tudsz vezetni, add vissza a jogsidat, de ez a beszariság gáz!
2017. jún. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!