Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom arra kényszerít, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom arra kényszerít, hogy felváltva vezessük le az utat a nyaralásra, miközben nem is tudok vezetni. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
750 km-re megyünk, az én autómmal, mert a sajátjában nem bízik ilyen hosszú úton. Azt akarja hogy megfelezzük az utat, mert ő ennyit nem hajlandó levezetni egymagában, még pihenőkkel sem. Szerintem pedig ezzel hatalmas veszélynek tesz ki minket, de nem érti meg. 8 éve van jogsim, de abból csak 4 éve vezetgetek, és kizárólag a kisvárosban ahol élünk. Még főútra sem mentem ki soha, nemhogy egy külföldi autópályán végigtoljak 3-400 kilómétert. Persze megbeszéltük, hogy majd gyakorlunk előtte, de nem hiszem hogy egy alkalom sokat segítene a felkészülésben. Arra meg nem tellik, hogy csak gyakorlás miatt fizessünk autópályamatricákat, meg csomó benzint.
2017. jún. 29. 11:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
30%

Ez leosztva kb 2 óra, 3 és fél óra vezetést jelentene neked. Ha ennyi ideig nem tudod az autót más autóktól és két fehér csíktól fix távolságra tartani, akkor dobd a kukába a jogosítványod.

Azt megértem, ha valaki 2 óra városi vezetéstől besokall, de autópályán csak menni kell fix sebességgel, aztán kalap. Akinek ez se megy, annak nem való a vezetés.


Egyébként ha ennyire nem vezetsz, akkor egyáltalán hogy jött az ötlet, hogy kocsival menjetek?

2017. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Ilyen hozzáállással és félelemmel a saját városodban sem kellene vezess, ebben egyetértek!

OTt lesz melletted, segithet ha épp nem tudod merre kell menni! Egyébként hosszú távon tényleg könnyebb vezetni, mert sok esetben kerülő utak vannak, autópályák, ahol egyenesen előre mész, és még szemből se jönnek, hogy attól kelljen tartsál.

Én is gyakran a kisvárosomban vezetek, de mikor forgalom van sokkal nehezebb vezetni és fárasztóbb, mint mikor hosszú utat teszel meg.

Nekem másfél éve van könyvem, és elmentem 300 km-re levő anyámhoz egyedül, és csak 20 éves lány vagyok. Ha ismered az autód, figyelmes vagy és nem foglalkozol mással vezetés közben akkor ennyi táv semmiképp sem gond. Vannak akik erre képtelenek, de az ilyeneknek alapból nem kellene jogsit adni! Ha nálad csak félelem alapú az egész, akkor illene legyőznöd már, mert sosem tudhatod mikor kerülsz vészhelyzetbe és senki nem lesz aki helyetted levezesse a km-ket!

2017. jún. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Ideje megtanulni vezetni, nem hiba mondják, hogy teher alatt nő a pálma.

Nem azt mondta, hogy te vezesd le egyedül az utat, csak te is vállalj belőle valamennyit!

Kössetek kompromisszumot, vagy út közben szólj ha fáradsz, hogy vegye át! Ennyire egyszerű.

2017. jún. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
56%

Uramisten, vezetèsre "kènyszerítenek" valakit, akinek van jogsija ès autója is???? Te nem vagy komplett.

Èn meg utálom, ha nem èn vezethetek. Nem azèrt van jogsim, hogy a földúton tudjak menni a kocsival.

2017. jún. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
#21 vagyok, aki lepontozott, azok szerint teljesen természetes dolog úgy vezetni, hogy az illető retteg az autóban és nem bír haladni egy úton fix sebességgel? Ez jó így? Ti szívesen láttok ilyeneket a forgalomban? Vagy mi???
2017. jún. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van jogsim ,de nem való nekem a vezetés. Szerintem meg aki így érzi inkább ne vezessen...Van így is elég balfa.sz az utakon. Ezzel most nem téged akarlak bántani. Az én párom gond nélkül levezet ennyit, de ha úgy döntene, hogy nem akar, akkor keresnénk egy szállást és megállnánk útközben aludni és másnap indulnánk tovább. Nem tudom miért kell ebből ekkora ügyet csinálni. Mondjuk az én párom szeret és tud is vezetni de ha a megállós ötlet sem tetszene neki akkor vagy busszal vagy vonattal mennénk. Én sem várnám el, hogy ennyit vezessen ha nem akar. De az lenne a legutolsó ötlet, hogy én is vezetek.
2017. jún. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó vagyok. Még annyi hogy én évek óta nem vezetek, vehetnénk úgy is mintha nem lenne jogsim, de szerintem el kéne dönteni hogy vagy vezet valaki vagy nem. Ha ennyire nem mersz/tudsz, akkor sehol nem kéne vezetned.
2017. jún. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

1. 750 km az nem sok, főleg autópályán

2. ez meg, hogy vezetgetsz, de azért menj rá a pályára, piszok nagy felelőtlenség, mert ott nem tötymöröghetsz meg bénázhatsz, mert az valaki életébe kerülhet

2017. jún. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Én teljesen friss jogsival vezettem külföldön.

Autópályán a legegyszerűbb vezetni.

2017. jún. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ha már kiemelted a kérdésedet, válaszolhatnál, vagy elmondhatnád a véleményedet.. Vagy megint csak egy kutatáshoz, felméréshez gyűjt adatokat valaki?
2017. júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!