Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tud lefeküdni a férj/fele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud lefeküdni a férj/feleség az eligénytelenedett házastársával?

Figyelt kérdés

Konkrét példát látok erre, (most nem kiemelni akarom, hogy nő, csak ez az adott szitu!), hogy a férfi, aki nem elhízott, ápolt és igényes, lefekszik a feleségével, aki elhízott a 3 gyerek után, mindig zsíros hajjal mászkál, nem épp előnyös ruhákban, stb.

A legkisebb gyerekük 2-3 éves lehet max, szóval feltételezem, hogy van szexuális életük, és a nő nem egyik napról a másikra hízott el.

Az ilyen emberek nem látják, hogy mi a helyzet a párjukkal? Hogyan képesek vele lefeküdni?


2017. jún. 29. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Tudod, vannak azok az emberek, akik tovább látnak a szemüknél.


Ha ő elfogadja, hogy a párja így néz ki, akkor neked semmi jogod elítélni őt, hogy hogy tud az elhízott feleségével lefeküdni.


Egyébként lehet, hogy csak motiváció kéne a nőnek, hogy lefogyjon.


Miért nem a saját életeddel foglalkozol? Azzal minden 100%-ban rendben van?

2017. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem lehet feltenni olyan kérdést, ami nem velem kapcsolatos?


De ha már ennyire érdekel, akkor nyugodt szívvel elmondom, hogy szeretem a munkámat, jó a szexuális életem, mindig ki vagyok elégítve, és a szociális életben sem szenvedek hiányt. :)

2017. jún. 29. 20:54
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Mert szereti, szerelmes, vonzódik hozzá szexuálisan is ezáltal. Kb ennyi. Jó dolog ez :)
2017. jún. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Én úgy gondolom h aki házasság és gyerekek előtt adott magára az utánnuk is fog. Az egy dolog h meghízik, de attól még adhat magára. Akikről te beszélsz szerintem előtte is igénytelenek voltak.
2017. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A 2-3 éves gyerek max azt jelenti, hogy bő 3 évvel ezelőtt még volt szexuális életük. Lehet, hogy mostanában már nincs, vagy alig. És még csak nem is feltétlen azért nincs, mert a férj nem akarja, hanem a nő igénye csökkent drasztikusan. Tudok ilyet.

Ettől függetlenül egy családot alkotnak.

2017. jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Én is ismerek ilyet és ott is a nő ilyen igénytelen. Ő a gyerekek előtt is az volt, de a gyerekek után lett csak igazán ilyen. Elhízott, alap a zsíros haj, férfias ruhákat hord, stb... A férfi meg kb legalább egy 10/7 vagy még jobb, mikor együtt mennek el valahova mindenki nézi őket, hogy ez milyen páros már. 2 és 5 évesek a gyerekeik. Közeli ismerősök, szóval elég nyomós okom van azt feltételezni, hogy van köztük szexualitás. Ettől függetlenül nem hiszem, hogy együtt élik majd le az életüket.


Én sem tudom, hogyan képes lefeküdni velük, elég nagy kihívás lehet vagy valóban nem látják reálisan a párjukat. Nem tudom mi a rosszabb...

2017. jún. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Ha valakit szeretsz,akkor 10 kiló plusszal is szereted. Lehet hgoy csak szombatonként van szex amikor a másik hajat mos és friss ágynemű van húzva és lehet hogy egy csipkés hálóing is előkerül, ki tudja...

De lehet hogy a nő már régen boldogtalan és depressziós ilyenkor szokták elhanyagolni magukat az emberek.

2017. jún. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#2 csak buta vagy mint a sejhajom. :D
2017. jún. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!