Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyagiakon múló kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagiakon múló kapcsolat? Előbb kellett volna észrevennem?

Figyelt kérdés

A barátnőm nagyon költekezős típus, a kerete nem igazán engedi ezt meg, egyszerűen képtelen magától megvonni bizonyos dolgokat, úgy van vele, majd lesz valahogy. És minden létező embernek arról problémázik, neki milyen rossz, szülei is adnak neki néha pénzt, természetesen engem is jópárszor levett elég nagy összegekkel.

És már érzem rajta jóideje, hogy nem igazán szeret, olyan barátnői köre van, akik miatt lett ilyen.

Barátnőmnek drága autója van, ami rengeteget fogyaszt, én egy kis vacak régi autóval mászkálok, aminek a fenntartása nagyon minimális, úgymond, elég gáz már vele kimenni az utakra, de ez engem nem zavar.

Van egy fia is, akinek lehetőleg a legújabb műszaki eszközök kellenek, ez is rengeteg pénzt emészt fel.

És semmi spórolás, félrerakás.

Ráadásul a szülei, akik néha adnak neki pénzt, úgy beszél velük, hogy csak hallgatok ott, és nehezményezi, miért nem állok olyankor mellé.

Mondtam ezt már neki, de olyankor megsértődik, és nem keres hetekig, nem válaszol, stb(nem élünk együtt).

Aztán megkeres, és kezdődik minden elölről.

És így megy ez már hosszú ideje, nem tudok kilépni ebből a kapcsolatból, mást se tudok keresni, de nem is akarok, mert félek, megint ugyanígy lesz megint minden.



2017. jún. 30. 08:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mondtam ezt már neki, de olyankor megsértődik, és nem keres hetekig, nem válaszol, stb(nem élünk együtt). "

Nos, itt szerintem nem az a legnagyobb probléma, hogy költekezik a nő. Milyen kapcsolat az, hol valaki úgy "oldja meg" a problémáid, hogy hetekig nem ír? :o


Bocsi, de ez a szám jutott az eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=dOlkVKFNw2Q


21/L

2017. jún. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kapcsolat.

Én a helyedben leépíteném a nőt... Ez a hülyeség, hogy a baráti köre miatt lett olyan amilyen... jaja...

Ha valakiben nincs meg a hajlandóság, hogy ilyen vagy olyan legyen, akkorsem lesz olyan,ha körülötte 100 ember csak ilyen.

De egyszerűbb még mentegetni.

Minek neked ez a kapcsolat.. ? Őszintén...(!)

Erre van szükséged, hogy egy nő, akit már lekoppintottak és magáramaradt egy gyerekkel is , így viselkedjen veled... mint egy kis pénznyelő...?

Szedd össze magad, és legyél határozott férfi.


32N

2017. jún. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A barátnőd egy elkényeztetett, önző nő aki csak magára gondol. Te hol vagy ebben a szerepben, mert amit írtál az jön le, hogy téged ural, és a mindene a pénzt, az anyagiak. Gondold meg jól kitartasz-e mellette. Azért vannak rendes lányok is...
2017. jún. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igazság szerint szeretem őt, mert egy kedves, rendes nő, de ezek a pénzügyi dolgai kicsit fárasztóak.

Igen, azért a barátnői, mert észrevettem, rendszeresen ilyen barátnői vannak, akikre nagyon fel lehet nézni őszerinte.

Azoknak nincs gyerekük, jól keresnek, valahogy jól intézik az életüket mindig.

Meg a párom sokszor mondja, mondta, hogy mit tehetne már, lett egy gyereke, kénytelen gondoskodni róla.

Ugyanakkor meg élné az életét nagy lábon.

Olyan környezetből származik, ahol szegénység volt, most meg mintha homlokegyenest az ellenkezőjét akarná bizonygatni.

Lehet, egy jó pszichiáter kéne, na én nem vagyok az.

2017. jún. 30. 08:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudok jó pszichiátert csak szólj! Viszont neki elég lenne egy pszichológus is, gyógyszerezésre még nem szorul.
2017. jún. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

2-es vagyok...

Egyre több olyat írsz, amire jobban kitartok amellett, hogy én hagynék egy ilyen nőt...

"Kénytelen eltartani a gyerekét".. óanyám!

Volt ilyen ismerősöm, akinek ugyanígy kb nyűg volt a gyereke és kb ugyanígy nyilatkozott róla, hogy ha már itt van... neveli.. ami persze nem volt igaz,mert lófszt sem nevelet rajta, csak kallódott a gyerek jobbra balra.


Ő tipikusan az, aki nagylány volt, valami kandúr felcsinálta, otthagyta aztán mostmeg sipákol, hogy ő még élni akar, próbálná a gyerektelen barcsinőkkel tartani a lépést, menne bulikázni, nehogy lemaradjon a szórásból.

Ebből is látszik, hol áll az értelmi szintje, hogy egy olyan élet után fut, ami már elment, nincs és nem lesz, mert ott van egy gyerek, akiért felelős.

Hallod kérdező.. tényleg.... no comment.

biztos vagyok benne hogy találnál egy felelőségteljesebb értelmes nőt.

Láthatod, még arra sincs agyilag megérve, hogy a TI kapcsolatotokat kezelje, arrasem, hogy gyereket neveljen... mert agyilag még ott tart, hogy felnéz a barátnőkre, akiknek nincs gyerekük és szabadok.

Valóban vonzó nő... :/

2017. jún. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Pszichológus, pszichiáter, sosem tudtam, mi a különbség.

Barátnőmmel olyan téren nincs baj, hogy nem foglalkozik a gyerekével, sőt, nagyonis. Túlontúl a kedvében akar járni, én eléggé rövidre fogtam a gyereket, ez nem tetszett a fiúnak, ezért is nem élünk együtt. Nagyszülők, szülők is eléggé elkényeztették.

Sajnos mindenki feszegeti a határait egy kapcsolatban, úgy vettem észre.

2017. jún. 30. 09:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért ez ritka. Lehet hogy a barátnői pénzesek, de beosztják a pénzüket és nem estek csak úgy teherbe.

Szerintem ő rosszabb mint a barátnői. Az írod, csúnyán beszél a szüleivel akik ennek ellenére segítik. Ez nem egy érett, kedves nő, hanem egy kis szutyok. Gondolom szép és csinos ezért vagy vele. Ő meg csak a szexért van veled. Szép kis kapcsolat. És mi az hogy félsz hogy megint ugyanígy lenne minden? Normális kapcsolatban a felek nem plumpolják egymást pénzért.

2017. jún. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, barátom, hogy a csajod egy elkényeztetett golddigger típus. Költeni szeret, dolgozni nem, ergo mindig a te pénzedet fogja elverni, és ha a szülei már nem támogatják majd, akkor csak még rosszabb lesz.


Szabadulj meg tőle, hidd el, nem vesztesz vele semmit, csak nyersz. Én már csak tudom, volt ilyen csajom.

2017. jún. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!