Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedül kell mennem mindenhová...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül kell mennem mindenhová pedig van barátom?

Figyelt kérdés

Ha el szeretnék menni valamerre akkor ő munkára, fáradtságra, pénzre hivatkozva nem. Most például egy koncertre szeretnék elmenni, de most még rendes kifogások nélkül is azt mondta,hogy "Menj egyedül". Ott lesznek a barátaim is,most pont úgy van a társaság,hogy mindenkinek van párja. Mindenkit kísérnek csak engem nem. Máskor is volt már ilyen, ha nincs barátom teljesen rendben van, de így rosszul érezném magam. Lassan egy éve együtt vagyunk és ez már a sokadik ilyen alkalom. Pedig meg is venném neki a jegyet.

Nyaralni sem akar velem kettesben csak barátokkal közösen. Ez nekem nem elég. Nagyon szeretnék elmenni a tengerpartra, de mindennel foglalkozik csak ezzel a kérésemmel nem. (Szintén próbálnám úgy csinálni,hogy anyagilag ne terhelje meg) De egyébként a hétköznapokban sokat költ a haverjaival erre-arra,úgyhogy nem mondanám,hogy rosszul áll anyagilag. Nem a pénz miatt vagyok vele ez a része még nem is zavarna,ha lelkesedne azért,hogy kimozdoljunk együtt.(Ő is szereti azt az együttest, a nyaralásnak meg szerintem mindenki örülne)



2017. jún. 30. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Akkor mész egyedül. Ezt a párt választottad magadnak, akkor vagy tűrsz és nyeled, vagy lelépsz. Ez a két lehetőséged van cicám
2017. jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

A kérdés az, hogy tényleg Ő a barátod? Ő a párod?

20 év házasság után megértem, ha nem akar elmenni mindenhova. De 1 éves kapcsolat alatt szinte soha, sehova? Valószínüleg ez a végét jelentené a kapcsolatunk és keresnék olyat aki partner, pár a nyaralásban és a koncertekben is.


29F

2017. jún. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Ne törődj vele Kislány. Az, hogy egyedül érkezel, nem jelenti azt, hogy egyedül is kell távoznod. ;) ha ennyire elhanyagol a barátod, nem nagyon èrdemel mást.
2017. jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Neki te csak egy, nagyon konkrét célra kellesz.
2017. jún. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Soha nem csaltam még meg senkit, pedig alkalmam lett volna rá, nem szeretnék hűtlen lenni,meg rosszul is érezném magam biztosan utána. De arra már gondoltam,hogy megmondom neki,hogyha ő nem jön akkor más férfi szívesen elkísérne.(és ez még igaz is )
2017. jún. 30. 14:18
 6/13 A kérdező kommentje:
#4-es arra sem kellek,mert nekem nagyobb étvágyam van mint neki
2017. jún. 30. 14:18
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell megcsalnod, inkább szakíts vele, ha nem akar változtatni.

Nem tudom, hány évesek vagytok, minden esetre én nem pazarolnám a fiatal éveimet egy olyan kapcsolatra, ami már 1 év után is lapos, mint valami alföld.


21/L

2017. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Értelek. Akkor szakíts a barátoddal még a koncert előtt. Úgy már nem megcsalás. Jó szórakozást!(3as voltam)
2017. jún. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már az első időszakban is ilyen sótlan a kapcsolatotok, ennyire nem lehet vele mit kezdeni, akkor azt nem érdemes erőltetni. Savanyodjon meg magában, te meg keress mást, akivel jól is tudod magad érezni.
2017. jún. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem bántásból, de attól, hogy itt nyafogaz, még semmi nem fog változni. Úgyis mondhatnám, hogy edd meg amit főztél. Valaki pisztolyt szegez a fejedhez, hogy vele legyél?
2017. jún. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!