Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért beszélget ennyit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszélget ennyit a kolléga nőjével?

Figyelt kérdés

A kérdésem a munka időn felül van.

Napi szinten 4-5-ször felhívja, ezen felül interneten tartják a kapcsolatot, de ha épp ott van dolgom a gép környékén amikor ő csetel,mindig lecsukja mintha félne meglátom.

Elmondása szerint csak a munkáról beszélnek, és csak azért mert közös projektük van.

Igen ,csak ez a projekt kiterjed vagy 50 másik emberre is, de semelyik másikksl nem csinál ilyet. Fiatal nőről van szó,velem egy idős. A párom 3 évvel idősebb nálam.


2017. júl. 1. 09:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Valahogyan meg kell am beszelniuk, hogy mikor es hogyan kurnak, meg hogy milyen volt az elozo alkalom.
2017. júl. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos jól látja az 1-es.
2017. júl. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is elég sokat foglalkozom munka ügyekkel otthon is - olyan a szakmám de nem csukom le a gépet, ha a párom belép - de amatőr....

És nem egy nővel egy ekkor a csapatból.

Szóval szerintem lélekben legalább is, de már ne te vagy az első számú.

2017. júl. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát. Nagy cégnél dolgozom, sok a project, és volt úgy, hogy a csinos, fiatal, de még tapasztalatlan kolléganő még hétvégén is felhívott, hogy kikérje a tanácsom valamiben, mert annyira meg volt csúszva a saját részével, hogy este/hétvégén csinálta, hogy bizonyítson.



Ennyi a hasonlóság a Te sztoriddal. A különbség, hogy ilyenkor sosem zavart, ha hallja valaki a beszélgetést, nem kellett lecsapnom a laptop tetejét (akkor sem, ha a project nem publikus, ez nem a titoktartásról szól, ha a párom meglát 2 sort a chatből, az alapján nem fogja ellopni az új világmegváltó termékünket, az már más kérdés, ha valami egyértelműbb van a szövegben).


Bocs, nem akarom az ördögöt a falra festeni, jobbik esetben a párod csak kicsit beleszédült az új húsba, de túl lesz rajta, rosszabbik esetben már az egész cég tudja, hogy te menni fogsz, csak még te nem (az ilyen kis párocskák ritkán maradnak titokban a projecten).

2017. júl. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen,ettől tartok én is. A másik ahol ez mutatkozik,-mivel nekem nem fontosak az internetes platformok de ha én alkalmanként felrakok valamit nem likeolja be, ha a nő napi szinten 10 dolgot tesz ki, sorba az összeset.
2017. júl. 1. 10:41
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdező.


Én a helyedben most egy nagyon komoly beszélgetést választanék a párommal, és ha ott nem lenne meggyőző, akkor levonnám a tanulságot.


(én hasonlóan szakítottam az ex-barátnőmmel, aki egy idő után túl sokat volt "csak barátok vagyunk" kollégával, a napi beszélgetések 80%-a arról szólt, hogy szegény srác mit mesélt, mi van vele, hogy bántja a főnök. a karácsonyt már együtt töltötték).

2017. júl. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Mikor telefonon beszélnek elvonul, nem szoktad hallani mi a téma?

A csajnak van kapcsolata? Köztetek amúgy minden rendben? Vagy változott feléd a viselkedése?

Hát mit ne mondjak ez tényleg nem bormális, ha egyenlőre nem is csal vele,ár készülőben van...

2017. júl. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Félrevonul vagy kimegy, nincs párkapcsolata az illetékesnek. Ha van valami céges rendezvény és megkérdezem elkísérhetem-e mert alkalmanként szerveznek a családoknak ilyen bográcsozós napot, a gyerekeknek elfoglaltságot én nem kísérhetem el vagy egyedül megy vagy sehogy.

Eleinte a gondjainkat megtudtok beszélni nem is volt sose túl komoly problémánk de az elmúlt időben akármit mondok azt nem tudjuk átrágni. Csúnyán beszél, meg alaptalan dolgokkal vagdalkozik.

2017. júl. 1. 11:13
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

:(


Szerintem már Te is tudod, hogy mi a helyzet, csak még nem akarod elfogadni.

2017. júl. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom kérdező, akkor elég világos a helyzet. Ülj le vele beszélni erről, és tisztázzátok.

Amúgy mióta tart ez?

2017. júl. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!