Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valaki ennyire értetlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki ennyire értetlen?

Figyelt kérdés

A barátomrol van szo. Jo a kapcsolatunk, sok dolog rendben van, megvan a bizalom stb. Azonban most volt koztunk egy kisebb konfliktus, ugyanis egy buliban egy női ismerősét olelgette (amivel annyira nem is lenne baj), de az az ismerős mar lassan egy éve nyomul ra. En ezt nagyon sok alkalommal eszrevettem, például munka utan megvárja a baratomat, minden nap ir neki, de tényleg mindennap, szíveket meg szeri üzeneteket küld neki, folyamatos kontaktban van vele, ha a baratom mas lannyal beszélget megsértődik ra stb. Epp ezért kicsit kiakaszotott egy kép amin az ominózus jelenetet láttam, de nyugodtan, mindenféle veszekedés nélkül tettem szóvá, hogy vajon mi volt azon a munkatarsas bulin (több munkatárs is ott volt, en nem tudtam menni). Persze gondoltam, hogy nem csalt meg, bízom benne meg magamban is, de a lány ettől meg nyomulhatott ra, igy ra is kerdeztem, hogy ne legyenek bennem kételyek. A baratom normálisan elmondta, hogy nem történt semmi, igaz sokat ivott, de semmi olyasmi nem történt amire en gondolok, mire szóvá tettem, hogy fordított esetben biztos o sem örülne, ha ilyen kép készülne velem egy olyan fiuval aki történetesen belém van esve. Na erre viszont kicsit hevesen reagált, hogy a munkakorebol senkinek nem tetszik o es senki nem nyomul ra. Kínosan éreztem magam a beszélgetés utan, ugy éreztem hibát követtem el azzal, hogy szóvá tettem. De tényleg nem ertem, hogy lehet valaki ennyire értetlen, hogy egyszerűen nem veszi észre, ha egy kolléganője nyomul ra. Érdemes vajon nekem ezzel az üggyel foglalkoznom, vagy hagyjam had nyomuljon továbbra is? Tudom ez ellen nem tehetek semmit, de érdemes lenne rávilágítani a baratom, vagy a ferfiaknal ez veszett ugy ha mar elsőre nem tunt fel nekik?

Köszönöm előre is a valaszokat.



2017. jún. 30. 08:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

" kicsit hevesen reagált, hogy a munkakorebol senkinek nem tetszik o es senki nem nyomul ra."


hát ezek a mindennapi szívecskék, meg "szeri" üzeneteket nem észrevenni, eléggé hihetetlen.

Megvárja, mint én Julcsikát a suli után - de, tudja ő, hogy nyomul a nő, és örül neki.


"Kínosan éreztem magam a beszélgetés utan," - az baj.

Teljesen normális, hogy szóvá teszel egy ilyen dolgot, ő meg kihazudja magát a sztoriból - és, ahogy szokták mondani, az ital sem mentség semmire, se az ölelgetésre, de a félredugásra.

Az első már biztosan megvolt.

2017. jún. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát szerintem légy résen... Ha a barátod azt hiszi, hogy nem tetszhet senkinek, és rájön, hogy mégis nyomul a csaj, akkor lehet, hogy úgy érzi, ez egy kihagyhatatlan alkalom.
2017. jún. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát, a női ismerős úgy nyomul rá, hogy tudja, van barátnője?

Én inkább a helyedben lépnék a nő irányában, hogy akadjon már le róla.

Bár ilyenkor érdekesebb "kihívás" egy foglalt pasas, ezt már észrevettem.

Na meg a párodnak is komolyabban le kéne szerelni már.

2017. jún. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Huh, mintha én írtam volna.

A heves reagálás sosem jó jel. Nálunk legalábbis nagyon nem volt az.

Hidd el, hogy nagyon is jól tudja, hogy bejön a csajnak és azt is hidd el, hogy ez neki nagyon tetszik, ha nem már jóval több van.

2017. jún. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A heves reakciót nem igazán jol fogalmaztam meg. Inkabb csak közölte hirtelen hogy nem nyomul ra senki es ok csak a munkatársai. Illetve hogy ne aggódjak. Egyébként lehet tudja, lehet tetszik is neki a dolog, de o no nem hinnem. En mindig azt mondom, hogy a szépség relatív es mindenki másnak szep, de itt ténylegesen egy nem szep nőről van szo, a baratom többször is kihangsulyozta régebben, hogy nem tetszik neki, Sot ki is nevetett, hogy pont ra vagyok féltékeny. Csak azert tisztában vagyok vele, milyenek tudnak lenni egyes nők ha valaki kell nekik...
2017. jún. 30. 09:52
 6/15 A kérdező kommentje:
Elso: nem mindennapi szivezesrol van szo, bár nem látom a beszélgetésüket nyilván, csak a lány mindennap rair valami oknál fogva. A szerizest is csak egyszer láttam meg veletlenul, a baratom meg elkezdett röhögni rajta, hogy ez most mi. De olyan eset is volt, hogy elhivta dupla randira, persze nem igy kimondva, hanem hogy menjen el vele meg egy másik parral egy eseményre. Es ekkor mi mar együtt voltunk. Tudja, hogy vagyok neki, de nem szokott annyit látni, lehet emiatt azt hiszi,nem annyira komoly a dolog vagy en nem tudom... Es az a baj, hogy a barátombol pont kinezem, hogy nem esik le neki, elég tapasztalatlan ilyen teren, elso komoly kapcsolata is en vagyok neki (előtte csak 'komolytalanok' voltak állítása szerint).
2017. jún. 30. 09:56
 7/15 anonim ***** válasza:
Ne védd már ennyire a barátodat,miért vagy ennyire naiv ???
2017. jún. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
csak annyira értetlen mint amennyire ostoba te vagy hogy ilyennel jöttél össze
2017. jún. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Na, most mindent megmásítottál. Mindent gyorsan átírtál az eredeti írásodhoz képest. Ezt tök gáz, de te tudod. Nem tudom akkor mit hisztizel.


Amúgy meg: A volt pasim, akiről írtam (3as vagyok asszem) megcsalt azzal a nővel és ugyanezeket mondta, hogy nem tetszik neki, csúnya (és tényleg az is volt na meg buta, máig nem értem miben volt jobb neki, mint én), sose csalna meg amúgy sem, de vele plane nem. Blabla.

Szóval mint írtam te tudod, de a helyedben nem nezegetném az esküvői ruhákat, meg ilyenek.

2017. jún. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mese habbal...előttünk nem kell mentegesd a csávót. Nekem nem fáj, ha neked ez így jó, bár kicsit nevetséges. A pasid nagyon jól tudja, hogy a csajnak bejön. Lehet, hogy nem dugta meg, még...
2017. jún. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!