Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Diploma hiánya /megléte miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diploma hiánya /megléte miatt nem illünk össze?

Figyelt kérdés

Előzmény: előző páromnak 2 diplomája volt ,egy nagyon jó pozícióban dolgozott és saját cége is volt. Nagyon okos ember volt,felnéztem rá minden téren,az érzelmi intelligenciája is kiemelkedő volt

Nekem is 2 diplomám van +mester és most tervezem a phd-t.

Ezeket nem felvágásból mondom,csak előzményként. Mindenkit ugyanúgy tisztelet,minden foglalkozást.

A mostani párommal 3 hónapja vagyunk együtt. Magyon kedves,rendes ember,nagyon tud szeretni.

Viszont szellemileg most már hatalmas űr tátong közöttünk.

Ő festő és sajnos a kollégái eléggé közönségesek,csúnyán beszélnek stb. Gondolom értitek mire gondolok.

Sajnos esténként néha szó szerint nincs miről beszélnünk.

Sokszor nem is érti amiket mondok neki. Látom rajta,hogy csak néz de nem jut el az agyáig,próbálok egyszerűen beszélni,de sajnos szakmai ártalom,hogy nem azt szoktam meg az évek alatt.

Lehetséges,hogy ez nem működne a jövőben kettőnk között?



2017. júl. 3. 10:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Férjem diplomás, én csak érettségit szeretem. Ettől függetlenül megértjük egymást, szeretjük egymást, tudunk beszélgetni, és nem látom a "szintkülönbség" hátrányait. Azért, mert nincs diplomám, rengeteg mindenhez értek : az élethez. Talpraesett vagyok pl. Kiválóan gondozom a konyhakertet, virágokat, remekül főzök, és jól értek a gyerekneveléshez. Rengeteg versenyre készülünk a gyermekeimmel, és a fajta győztes kutyámmal. Tenyésztő is vagyok. Van diplomás, aki az általa tanult szűk látásmódról tudsz beszélgetni, az általános, emberi dolgokról fogalma sincs. Úgy gondolom a diploma nem egyenlő az intelligenciával. Én sosem tudtam magolni, de kreatív vagyok :kisvárosban élünk, családi házas környéken. Az utca végén ügyességi játékokat barkácsoltam a környékbeli gyerekekhez, rendszeresen szervezek oda versenyeket, pikniket. Kedvelnek a szülők is és a gyerekek is. Pedig nincs diplomám.
2017. júl. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!