Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy magyaráznátok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy magyaráznátok el a barátnőtöknek úgy, hogy megértse, de ne sértődjön meg, hogy szerintetek túlságosan gyerekes, és ez nem okés a párkapcsolat jövőjét illetően?

Figyelt kérdés

2017. júl. 4. 16:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ne bonyolódj bele. Más szinten Vagytok. Nem lesz jobb. Keress picit idősebbet ha ilyenek az igényeid .
2017. júl. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ha magadat annyira felnőtt, érett férfinak tartod, akkor miért nem a korosztályodban keresgélsz?Nem bántásból írom, de elvileg a huszonéveid végén jársz, gondolom egy komolyabb kapcsolatban már szeretnél majd összeköltözni, esetleg házasság és gyerek sem kizárt a következő években..

Míg egy 19 éves még suliba jár, tanul, nem dolgozik, a szüleivel él.Nem mondom,hogy ez nem fog változni nála is pár éven belül.

De a korkülönbség meg fog maradni, ebben a korban még jelentős ez a 8 év is. Ami számodra már gyerekes, neki még az a normális.

Szerintem ennek így nincs jövője, főleg hogy már a kapcsolatotok elején zavarnak ezek a "hibák" benne és ő meg próbál igyekezni, de te meg lebutítva beszélsz hozzá, kicsit szégyelled is a barátok előtt..

Szerintem inkább keress olyat, akivel tudsz beszélgetni mindenről és nem tekinted butának,csak mert nem azonos az érdeklődési körötök. Neki is kellemetlen lehet ez az egész.

Btw engem érdekel a politika és sok más téma, ami a páromat nem igazán foglalkoztatja.Az aktuális dolgokat meg szoktuk beszélni, de van sok téma amit nem érintünk.Ugyanúgy ahogy neki is vannak olyan érdeklődési körei,ami nem fedi le az enyémet..Ettől még jól meg vagyunk sok éve, nem tekintjük butának a másikat és nem beszélünk lebutítva egymással.

Szerintem nincsen olyan kapcsolat,ahol minden érdekli mindkét felet. Elég ha meghallgatják egymást és figyelnek a másikra.+persze idővel sok minden rá is ragadhat a másikra akaratlanul is.

2017. júl. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Miért kell neked egy 8 évvel fiatalabb csaj?Csak úgy kérdezem.Ha valaki csak ennyivel fiatalabb korosztályban tud labdába rúgni 30 alatt,ott azért gondok lehetnek.Vagy túl lekezelő vagy és ezért egy korod beli nő biztos elküld melegebb éghajlatra.Vagy csak a fiatalokat tudod beetetni,hogy mekkora zseni vagy-személyesen ismerek ilyen csávót-.

Bocsi,de tipikus magyar mentalitás,hogy valamilyen téren a pasi többet vár el,mint ami reális,csak ez most a szellemiekre korlátozódik.Nőben is megesik olykor.

Egy 19 éves csaj éppen,hogy leérettségizett,te meg már elvileg minimum egy szakmát kitanultál,amiben van tapasztalatod.Vagy diplomád van,ugyanilyen helyzettel.

2017. júl. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"Általános műveltsége kimerül a viccoldalak, és viccesvideó-compilation-ök szófordulatainak pontos idézésében. Nem igazán alkot véleményt semmiről, legfeljebb az ismerőseiről.... Amiket suliban tanul, inkább csak magolja, de nem érti szerintem. "


Én vagyok itt az egyetlen, aki úgy gondolja hogy ez nem korfüggő? A lány nem gyerekes ezek miatt, hanem egyszerűen butább annál, mint amit te szeretnél. 19 évesen én már sok mindenről tudtam saját véleményt fogalmazni, még ha nem is érdekelt az élet minden területe. Ha valami nem jutott eszembe, nem tudtam, nem értettem rögtön utána kerestem és fejlődtem. Ez nem változik meg azzal, ha valaki idősödik.


Sajnos azt tudom neked mondani kérdező, hogy szerintem hagyd ezt a lányt. Nem vagytok egymáshoz valók, nem tudsz ennyire változtatni rajta. Később is előfog ez jönni de már sokkal, de sokkal fájdalmasabb lesz.

2017. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#7 Semmiképp nem éreztetem vele, se nem kezelem gyerekként, sőt, egyértelműen egyenrangú nőként tekintek rá, és türelmes is vagyok, és támogatom, és ezt mondja is, hogy mennyire jól esik ez neki, csak elgondolkoztam.


Én abból indultam ki, hogy én kb hogy gondolkoztam ennyi idősen. Meg hogy pl a húga is felnőttesebb, és tudatosabb, mint ő. Meg a voltbarátnőm is jóval felnőttesebb volt, mikor ennyi idős volt, és összejöttünk (vele nagyjából egy idősek voltunk). Azt szokta felhozni, hogy azért van, mert ő nem olyan neves iskolában tanult, mint én - mintha ettől függne.


#8 Nagyon megtetszett, és valahogy csak belekerült az életembe, ráadásul elég jól kijövünk (ezt leszámítva).


#10 Nem, egy kamasztól nem felnőttes gondolkodást várok el, de azt igen, hogy azért ne gyerekesen viselkedjen és gondolkozzon. Igen, már én is gondolkoztam el ezen, hogy nem-e nálam van a baj...

Igen, elég jó hatással vagyunk amúgy egymásra.


#12 Igen, ezt szokták kérdezni. A korkülönbségről szokták mondani, hogy fiatalon nagyon ordít, de idővel feloldódik azért a különbség. Nem azért beszélek "lebutítva" hozzá, mert alábecsülöm, hanem mert néha utalt rá, hogy nem érti "a tudományos szavakat", amiket használok, és ő kérte lényegében.

Nem is arról van szó, hogy nem azonos az érdeklődési körünk, hanem arról, hogy nekem elég széles, neki meg alig van lényegében érdeklődési köre - minimum amolyan hozzászólási szinten sem. Ez a figyelés a másikra kicsit problémás. Régi barátnőmmel természetesen voltak különböző érdeklődési területeink, de így sok új dolgot tanulhattunk egymástól és tudtunk beszélgetni róla. Ő viszont annyira párhuzamos témákkal, hogy egyszerűen nem tud semmit hozzászólni, marad egy monológ, ami közben én mesélek a falaknak, pedig szívesen hallgatnám tőle akár azt is, hogy mit NEM tud, de űr és passzivitás - és aranyos mosoly.


#13 Nos, egy jó hosszú kapcsolat után valahogy vele hozott össze a sors. Nagyon megtetszett, és jól ki is jöttünk ezen kívül. Idősebb lányokkal sincs gond, a volt barátnőm még idősebb is volt egy évvel, de most valahogy így alakult. Finom, zsenge; vágytam valami fiatalos frissességre - na tessék, megkaptam! :D :p

Lehet, hogy többet várok el, ha már így megfogalmaztad nekem, elgondolkoztam - de nem mondanám, hogy reálisnál többet várok el, inkább úgy mondanám, hogy más "szellemi kategóriájú" lány lenne inkább nekem való.


#14 Én is attól félek picit, hogy ez nem annyira korfüggő, mint amennyire sokan értették a válaszolók közül.

Most gáz összehasonlítani ilyesmit, meg nem is szép, de valahol releváns: csináltunk pl Mensa IQ tesztet, volt különbség.. Érdeklődés, gondolkodásmód, világlátás szerintem összefügg ezzel, ez pedig nem a kor függvénye kifejezetten.



Na de ti hogyan beszélnétek erről a témáról vele???

2017. júl. 4. 23:12
 16/20 anonim ***** válasza:
#14 vagyok. Mondod ezt az IQ tesztet is... miért akarod olyannal "bántani", amin nem tud változtatni?
2017. júl. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nem akarom bántani.
2017. júl. 5. 09:01
 18/20 Sunshinedoll ***** válasza:

Mi a francokat foglalkozol te 19 éves lányokkal felnőtt ember létedre?

Aztán meg itt csodálkozol, hogy nem elég érettek.

LMAO

mibajodvan?

2017. júl. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Ha annyira lenne érett, mint egy 19 éves lány, akkor rendben lenne, csak a gond az, hogy egy 15 éves lány szintjén mozog az agya.
2017. júl. 5. 17:22
 20/20 anonim ***** válasza:

Van valasztasod:

1. Megvarod mig felno, es kozben segitesz neki fejlodni. (nem tudom hogy ez neki jo - e, hiszen miert is kene neki most 30 eves nokent gondolkodnia)

2. befejezed vele, es keresel mast.

3. Elfogadod ot olyannak amilyen, es igy szereted ot, es lesz ahogy lesz.

2017. júl. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!