Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokszor akarom a párommal a szexet, mivel nagyon jó vele, ő a legjobb számomra a világon, de ő emiatt azt hiszi, hogy nem tud kielégíteni. Mit tudok ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Hiába mondom neki, hogy nagyon is ki tud emiatt is akarom olyan sokszor, de ő mást hisz.
2017. júl. 5. 07:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor mondd el neki újra és újra!
2017. júl. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk nem akarod annyiszor, hanem néha-néha szépen megvárod, amíg ő kezdeményez.


Én sem hinném, hogy olyan nagyon kielégült az, aki utána fél órával ("x" idővel) már azzal jön, hogy "dekénemegint"...

2017. júl. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne csak mondjátok, levegőbe, hanem üljetek le és beszéljetek komolyan. Magyarázd el neki szépen, hosszan. részleteiben.
2017. júl. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon fura.. Férfi vagy nő vagy?

Az én párom (ő a férfi)pl a kapcsolatunk kezdetén nem zavartatta magát, ha naponta2-3x összebújtunk. Ő nagyon élvezte, hogy többször vagyunk együtt.

Azóta ez alább ment, de a mai napig nem zavarná, ha egy nap 2x kezdeményeznék nála. Nem gondolna ilyesmit, inkábbpont ezt, hogy jó a szex.

Fordítva: én sem gondolnám, hogy azét kíván meg többször, mert nem elégült ki.


N

2017. júl. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a kérdésből úgy jön le, hogy a kérdező a nő.

Nekem van egy friss kapcsolatom (kopp kopp), és bár a lány mondja, blusz látszik is rajta h eszméletlenül élvezi velema szexet, mégsem éreztem egyetlen egyszer sem hogy elélvezett volna.

Pedig volt h 1 órán keresztül nyaltam, ujjaztam, minden technikát bevetettem.

semmi. Combremegésig eljut, meg kirázza a hideg párszor, libabőrös lesz, de hüvely összehúzódást nem érzek...

Viszont váltig állítja h ilyeneket még senki nem hozott ki belőle.

Szóval passz...

most kicsit én is meginogtam, de rágörcsölni nem fogok ez biztos, mert akkor úgysem lesz belőle semmi.

26/F

2017. júl. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolso, csak szepen higgy a baratnodnek, en is ilyen vagyok, es frenetikus a szex! Fogalmam sincs, hogy a labremeges, reszketes mar az orgazmus e , vagy sem, vagy hogy van e huvelyosszehuzodasom kozben vagy sem, de fantasztikus erzes, es az a lenyeg. Reszemrol meg pl. nem attol lesz jo a szex, hogy eljutsz az orgazmusig.
2017. júl. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 Én is csak ismételni tudom az utolsót, itt is ugyanez a helyzet. Higgy a barátnődnek. :)
2017. júl. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!