Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben toleránsak lennétek?

Figyelt kérdés

A szitu úgy nézne ki, hogy van 2 személy, akik egyenlőre "csak" távkapcsolatban vannak, de közösen terveznek. Az egyikük szerényebb körülmények közt van mint a másik, ezért nem mindig tudja megengedni magának, hogy félretegyen a másikhoz való leutazásra, ami miatt nyilván rosszul érzi magát, bántja a helyzet. Ti elfogadnátok ezt, vagy esetleg segítenétek is amennyire a keretetek engedné, vagy egy idő után megelégelnétek?


Nyilván úgy nézve a kérdést, hogy a kapcsolat célja egy tartós dolog, és esetlegesen közös jövő kialakítása lenne.



2017. júl. 5. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
A mi esetunkben atszallasos repuloutrol van szo minden talalkozas alkalmaval, ami hiaba fapados, meg igy atlagban 40-70 ezer forint korul van egy honapban oda-vissza. Eleg nyilvanlvalo, hogy egyetem mellett ezt kb. lehetetlen fedezni, igy nalunk teljesen termeszetes volt, hogy az ilyen nagyobb kiadasokat a parom fedezi. Soha nem volt ebbol problema nalunk.
2017. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én elfogadnám és megpróbálnám közvetetten támogatni (pl. én utazom többször). Ha megengedhetem magamnak és olyan a helyzet, akár közvetlenül is (kifizetném az utat, bár ez sokaknál presztízskérdés).
2017. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Én biztosan nem lennék toleráns, vagyis nem fizetném a másik utazási költségét. Ez olyan kiadás lenne, amit úgysem kapnék vissza semmilyen formában, legalábbis én ilyen csajjal még nem találkoztam. Egyszer volt távkapcsolatom, fél évig, felváltva utaztunk a saját költségünkön. Én ezt így tudom elképzelni. Akinek nincs pénze, az ne utazzon. No, persze ha talál olyan balekot, aki fizeti az útját, akkor nyert ügye van. De az nem én vagyok...
2017. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3


Ez is egy vélemény, de nem a teljes költség lenne, hanem mondjuk a visszaút, tehát felezve, vagy ilyesmi. Vagy esetleg megbeszélni egy másik alkalmat, erre irányult a kérdés. Másfelől, akár most el is vonatkoztatva ettől a szitutól, miért balfék dolog kisegíteni valakit valamilyen formában, akit elvileg szeretsz? És azt sem tartom jó dolognak, ha azzal a szándékkal segítünk a párunkon, barátainkon, vagy családunkon, legyen szó bármilyen szerettünkről, hogy viszonzást várunk.

2017. júl. 5. 13:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Elfogadnám, besegítenék...és nem írogatnám egy noteszbe, hogy mennyit költöttem arra, akit szeretek...nyilván a besegítésnek is lehetnek/ vannak anyagi korlátai, ez mindenkinél máshol van...
2017. júl. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ez olyan kiadás lenne, amit úgysem kapnék vissza semmilyen formában,"


Hát, fene tudja, kinek mit jelent a visszakapás. Ha nekem fontos, hogy a szerelmemmel legyek, akkor utaznék én minden alkalommal, vagy megvenném neki a jegyet, és már azzal "visszakaptam" a kiadást, hogy vele lehetek.

Persze ehhez egy olyan kapcsolat kell, ami szeretetre épül, és nem a kiadás-bevétel egyenlegre.

2017. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!