Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal állandó konfliktusf...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal állandó konfliktusforrás az egyik "barátja". Mit tennétek?

Figyelt kérdés

A párom külföldön dolgozik, havonta 1x, 3 napra tud hazajönni.

A kedves barátja pedig előző hónapba kiakadt, hogy mekkora szemét a párom mert nem akar talàlkozni vele úgy ahogy ő akarja.

Nekünk van egy 4 éves lànyunk, aki vissza számolja a napokat úgy várja. Napközben ezèrt a párom nem akar elmenni, este pedig együtt vagyunk azért nem akar menni.

Felajánlotta a baràtjának, hogy jöjjön át hozzánk, kiülnek a konyhába/teraszra tudnak beszélgetni. Ő neki ez nem jó, miért nem megy el vele a párom.

Sajnos-nem sajnos a párom nem szeret senkivel konfontálódni így csak óvatosan mondja meg neki hogy miért nem megértő és hogy ő nem akar elmenni.

Viszont nekem egyre inkàbb szakad a cérna.

Nem tudom, hogy egy kövrtkezö ilyen esetnél vissza tudom-e magam fogni hogy ne mondjam meg neki frankón a dolgokat.

Ti mit tennétek?


2017. júl. 5. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
62%

Ez milyen formában a te konfliktusod? A párod barátja veri az ajtótokat vagy bemászott az erkélyeteken keresztül?


Nagyfiú már a párod, csak el tudja intézni saját hatáskörben, amit akar. Ha meg nem, akkor így jártál. Sikerült egy olyan párkapcsolatba jutnod, ahol havi három napot tölt veled a párod, de azt sem végig veled. Őszintén, nem mindegy? Ezt úgysem lehet valódi kapcsolatnak nevezni.

2017. júl. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is van jó barátom, de épp ezért eszébe nem jutna, hogy ilyen ritka hazautaknál elrángasson a családomtól.

Nekem meg eszembe se jutna, hogy elmenjek.

2017. júl. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!