Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom tiszta idegbeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom tiszta idegbeteg mert feltekeny a fonokomre. Mit csinaljak? 21/L

Figyelt kérdés

4 honapja uj munkahelyem van amit nagyon szeretek egyebkent, egy jol meno uj cegnel aminek a tulaja egy 26 eves "srac" "ferfi" nemtudom hogy mondjam, akire mostanaban nagyon feltekeny a parom.

Igazabol nem vagyunk sokan szoval elegge csaladias meg mindenki szeret itt lenni es nagyon jol is fizet szoval nem akarnek valtani esetleg. Azon van fennakadva a baratom, hogy tobbszor is volt mar olyan, hogy a fonokom hozott haza es hat picit kesobb mint mikor jonni szoktam altalaban mivel ilyenkor tovabb maradunk bent. Es hat O eleg jokepu, kedves, megnyero es ez szerintem nem tetszik a baratomnak. De sosem probalkozott meg be nalam, kedves meg neha tesz megjegyzeseket de csak viccbol nincs mogotte rossz szandek, amugy is van valami kis nocije.


De fel sem merem mar hozni otthon mert egybol ideges lesz latszik, hogy utalja. Pl egyik este szoba jott, hogy szeretnek nagyon vegan lenni (mert most siman vegetarianus vagyok) es, hogy mondott (a fonokom) tok jo recepteket amiket kiprobalhatnek. Aztan elkezdte mondtani hogy nahat milyen jol osszeilletek, ennel klisesebb mar nem is lehetne, miert nem elek akkor vele ot biztos nem zavarna, hogy 100g "mag" 4000 forint blablabla. Nagyon gaz volt. En meg nem magyarazkodok mert minek? Nincs miert. De hiaba vagyok csondbe sajat magat hergeli. Neha minden ok nelkul. Multkor beultem a kocsiba es megjegyezte, hogy hat az audi bor ulese biztos kenyelmesebb, foleg hatso... Mondtam neki, hogy fejezze be vagy nem vagyok ra kivancsi mar sokaig de csak mondogatja hogy "hu de megleptel" "varhato volt" .

Sose volt feltekeny tipus es nem adok semmi okot ra de ez nagyon kiabrandito. Mar kinosan erzem magam ha egy legterbe vagyunk mert a legjobb pillanatokat is kepes elrontani a puffogasaval. Kicseni a telefonomat is es nezegeti (azt hiszi nem veszem eszre) dehat felolem aztan nezheti. Mit csinaljak? Mar beszeltem vele normalisan de masnap ujra kezdi, olyan feltekeny. Regen zavart, hogy semennyire sem az es probaltam is ratenni parszor de sosem sikerult. Most semmi oka ra megis csinalja. Mit kezdjek vele?


2017. júl. 6. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
En kidobnam a francba, egy igazi kis gyokernek tunik.
2017. júl. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pedig nem az :(
2017. júl. 6. 12:12
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Költözz ki Kambodzsába, és nyiss egy utcai fűszerboltot.
2017. júl. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

" Es hat O eleg jokepu, kedves, megnyero es ez szerintem nem tetszik a baratomnak. "

Neked viszont tetszik.


Mellesleg a barátod gyerekesen viselkedik. Hogy mondhat olyat,hogy a hátsó ülés kényelmesebb? Ergo arra utalt hogy a főnököd meg te a hátsó ülésen keféltek. A barátod undorítóan beszél veled, te meg hagyod. Nem állsz ki magadért megfelelően, addig fogod is kapni a megalázó mondatokat. Ennek a kapcsolatnak semmi értelme.

2017. júl. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
Nem tudom én szakítanék veled. A fene tudja, könnyebb lenne egyedül, mint ezt elviselni.
2017. júl. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A legrosszabb ***** válasza:
32%
Azt ugye tudod, mi lesz akkor, amikor egy nőnek túlságosan szimpatikus lesz a jóképű főnöke? :) És igazából itt a párod viselkedése már mellékes is.
2017. júl. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21%
Túlzás, amit művel, de valahol természetes. Én is vega vagyok, mondd meg a barátodnak, hogy 1 kg hús 1500 ft körül van, míg 1 kg zöldség, gabonaféle 300-400 ft. Miről beszélünk? 😊
2017. júl. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Simán el kéne utasítani ha felajánlja hogy hazahoz. Már a elején mondani kellett volna, hogy köszi, de lehet a férjemet zavarná. Illetve most is be kéne fejezni. Ezért csinálja, nem? Meg kell szüntetni. Meg nem kell szóba hozni. Nem olyan nehéz ez, aztán ha látja hogy nincs semmi majd csak befejezi
2017. júl. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
". Mondtam neki, hogy fejezze be vagy nem vagyok ra kivancsi mar sokaig" - na ez egy jű mondás, több, mint sértő, hogy lotyónak néz, csak mert úgy érzi, a céged vezetője sikeresebb ember.
2017. júl. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Nálam is így kezdődött, hogy haza hozott a főnököm (voltak durvább dolgai).Megkaptam én is, hogy biztosan kényelmesebb az Audi. Jóképű, sikeres főnök én pedig naív voltam....az ujja köré csavart. Amikor féleszméltem, hogy mi történik, felmondtam. Nem csaltam meg a férjem
2017. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!