Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyetemistákkal sátrazik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemistákkal sátrazik, féltékeny vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom(22/F) még megismerkedésünk előtt Szegeden volt kollégista. (Mi egy városban lakunk).Aztán feljött Pestre. A lényeg, hogy ott kialakult egy nagyon jó társasága, és azok közül is sokan jöttek fel a környező falvakba.

Ezek között a szegediek között nem egy lány volt, aki vagy tetszett anno a páromnak, vagy rá volt mozdulva a páromra.

Amikor összejöttünk, mesélt róluk, fiúkról-lányokról egyaránt.

Egy éve semmi kontakt közöttük.

Aztán úgy hozta az élet, hogy nekem következő hét elején 1-2 napra el kell mennem a családdal elintézni valamit, és addig a párom lemegy a szegedi barátaihoz.

Már nagyon várja, teljesen be van zsongva, viszont nem mondta el, kik lesznek ott. Sajnos tudom, hogy ezek a lányok igen. Szeretem a párom, ugyanakkor ismerem, imád a társaság középpontjában lenni. Ezek a lányok meg GYÖNYÖRŰEK. Magas, hosszú lábak, telt keblek, gyönyörű haj, ezzel szemben meg én a rút kiskacsa(sajnos nem közelítem meg őket).A párom anno még mondta is nekem, hogy az egyik lánynak milyen szép szemei vannak.(Mikor még ismerkedtünk). Gondolhatjátok.

Én meg fogok halni. ENgem sose vitt le hozzájuk, pedig már egy jó ideje együtt vagyunk. SOHA.

Sőt, baromi sokszor mondtam, hogy menjünk sátrazni, de azt sem akart velem.

Tudom, ha megakar csalni megfog úgyis. De hát egy éjszakai sátrazás, csajokkal, az mégis más.

Ő nem hívja a lányokat, jönnek azok maguktól.

Kérlek nyugtassatok meg. IGEN, TUDOM, hisztis lány vagyok.

Meg önbizalomhiányos. De megszeretnék nyugodni.


2017. júl. 3. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy így reagálsz. Viszont fontos lenne, hogy erről beszélj a pároddal, így leginkább ő tudna megnyugtatni. Ha szeret Téged, fontos neki a kapcsolatotok, úgysem fog megcsalni, nyugodj meg! :) Az természetes, hogy megnézi a szép lányokat, de ez abszolút nem jelenti azt, hogy meg fog csalni. Ha esetleg megnyugtatna, akkor megbeszélhetitek a pároddal, hogy hívjon fel néha, vagy írjon üziket és akkor te sem fogod rosszul érezni magad. Mióta vagytok együtt?
2017. júl. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Napi 1x fogunk beszélni minimum, mert nekem is dolgom van de ezt természetesen megtudjuk oldani. :)

Azt kellene, csak már addig nem biztos, hogy tudunk találkozni, és ez nem telefontéma. :(

2017. júl. 3. 17:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugtasson az a tudat, hogy ezeket a lányokat előbb ismerte, mint téged, és mégis veled van.
2017. júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!