Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar velm csókolózni. Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar velm csókolózni. Miért?

Figyelt kérdés

A párom(22/F) a kapcsolat elején nagyon kívánta a csókomat, egyből izgatólag hatott rá.

Azóta 2 év eltelt. Most ott tartunk, hogy KÉRNEM kell, hogy adjon egy csókot. Ha kérem, mindig az a válasza, hogy ez így nagyon erőltetett. Napközben sosem kapok, csak szeretkezések alkalmával.

Mikor rákérdeztem, mi a baja, közölte, hogy néha "rosszul" csókolok, illetve, hogy rúzsozom magamat.

Elhagytam a rúzst, de úgysem kapok, és amikor szóvá tettem, azt mondta másnap, hogy ez nem igaz, szokott adni.

Amúgy nagyon ragaszkodik hozzám, minden nap bókol, elmondja mennyire szeret. Akkor mi lehet a baj? Ápolom a fogaimat, rágózom, tehát még ez se lehet.

Anno még volt egy olyan problémánk, hogy szex közben, amikor csókot adott, konkrétan nyomott neki a falnak/ágynak/ami mögöttem volt, és moccanni se bírtam. Egyszer szóvá tettem, hogy egy kicsit finomabban, de nem hiszem, hogy ez lenne a baj.

SOkszor csak szájrapuszikat kapok, sőt, 1 hétig nem látjuk egymást és utána is.

Amikor rosszkedve van akkor me számomra halál. Adtam az arcára egy puszit és láttam a szemem sarkából, hogy mikor elmentem mellette letörölte.

Régen sosem volt ilyen, sőt. Régen például imádta ha megharapom a száját, mostmár utálja.

MI lehet a baj? Mondom, ezen kívül minden rendben. Tényleg.


2017. júl. 7. 11:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Most komolyan, mért lenne büdös a szája a kérdezőnek? Egyszerűen minden külső tényező nélkül van, aki nem szeret csókolózni... Mit nem lehet ezen érteni?
2017. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem már nem kíván... Ez igy elég szomorúan hangzik, de nálam pl. így működik. Igaz, lány vagyok.

Ja meg volt már olyan is, hogy egy pasimnak gyakorlatilag sosem volt kellemes a szájszaga (ez van), mégis nagyon kívántam és imádtam vele csókolózni nem érdekelt, csak az, hogy végre csinálhatjuk.

2017. júl. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!