Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem tul magam azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem tul magam azon, hogy a mostani barátom (21) meg előttem lefeküdt egy idiota lany ismerősömmel?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őt, de kínoz a tudat, hogy 2 napig k*rogatta egy ismerősömet, aki ha velünk volt egy társaságban, szégyelltem mert egy hülye liba, aki meg undorito is. Mindig lemaradtam tőle az utcán, nehogy valaki meglasson vele. Es most derült ki hogy a baratom vele volt. 2 napig volt hozza gusztusa, es a csaj mai napig arrol beszél hogy ugy kinyalta mint meg senki. Aludni sem tudtam, mert lattam a szemem elott ahogy nyalja az undorito pinajat. Segítsetek, kérlek. Nagyon nehez ezen tul tennem magam. :'(

2017. júl. 7. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Én, inkább a srácot sajnálom, hogy összeavatkozott egy olyan szánalmas nővel, mint te.


Nézz kicsit magadba! Sok sikert hozzá!

2017. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Elég szánalmas vagy,bocs. Az égvilágon semmi de SEMMI közöd nincs ahhoz,hogy a pasid előtted kivel volt, vagy kivel nem!
2017. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Inkább te vagy az, aki gusztustalan... ha igazán megismer majd, szerintem, hozzád nem lesz inkább gusztusa.
2017. júl. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudtál aludni emiatt? Tehát amikor becsuktad a szemed, azt láttad, hogy a barátod valakinek az "undorító ****ját" nyalja? Ezek tudatában szerinted ki az aberrált? :D
2017. júl. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Én is nehezen viseltem el, mikor megtudtam, hogy a fiú, akit megszerettem, mindenféle lányokkal feküdt le, akik ráadásul meg is csalták őt. Nagyon nehéz volt elfogadni, mert rácsodálkoztam, hogyhogy neki ez kell? Ha ilyen lányokkal kavart, akikkel semmi közös pontom nincs, akkor a továbbiakban is lesz igénye ilyesmire? Hűséges lesz? Nem fogja unni azt, aki nem csalja meg?


Én teljesen megértem, hogy zavar a dolog. Meg nem történtté nem tudod tenni sajnos. De a kommunikációban hiszek. Vagyis meg lehet simán kérdezni a barátodtól, mi vonzotta abban a lányban. És hogy benned mi vonzza.

Másrészt lehet beszélgetni a lánnyal, hátha észreveszel benne valamit, amitől enyhül az ellenszenved.

2017. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%

Nekem is szokott ilyen lenni hogy bevillan néha egy kép hogy áhhhfujj olyankor(mostis ugyhogy kössz) kb aztkivánom hogy megnyiljon alattam a föld.

Pedig nem kevés az önbizalmam tudom hogy bárkit megkaphatok meg jó nő vagyok de mégis eszembe jutnak ilyen idiótaságok és iszonyat rossz érzés. Alapjába véve féltékeny se vagyok nem csüngök rajta 0-24-ben.

Ha rám jön egy ilyen általába youtubon megnézek valami vicces videót és el is terelődik a gondolatom.

De nem hiszem el hogy nincs ilyen ember akinek ilyen nem jut eszébe és nem tölti el rossz érzéssel. Szoval az első akárhányválaszoló is csak fröcsög,tuti nekik is beléjükcsap ilyen azt a szivbaj verdesi őket.

2017. júl. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!