Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Notórius hazudozón lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Notórius hazudozón lehet segíteni?

Figyelt kérdés
Volt már valakinek ilyen emberrel tapasztalata? Volt valami, ami használt? Nem rossz ember ő, csak szeret nagyon mesélni. Nem árt vele,de néha elég idegesítő.
2017. júl. 7. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam olyat, hogy ilyen ember megváltozott volna. Ismerem a fajtát, nekem is az agyamra megy.
2017. júl. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szép szóval nem lehet leszoktatni senkit a hazudozásról. Sorsfordító dolognak kell történnie az illetővel a hazugságai miatt (pl börtön, kirekesztettség), hogy elgondolkodjon és változzon. És még ekkor sem biztos, hogy fog. Valaki egyszerűen olyan természetesnek veszi, hogy hazudozik, mint, hogy zöld a szeme.
2017. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet,egyszer elejtettem neki,hogy tök olyan,mintha könyvből olvasná.Akkor nézett nagyot,de utána újra folytatta.Az ilyen nem változik meg,kapcsolatra alkalmatlan,és hidd el,fog ő még kárt okozni...
2017. júl. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A notórius hazudozó az egy betegség, ha ezt nem látja be, akkor semmit nem lehet tenni.
2017. júl. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt ilyen osztálytársam.. Nem ártott vele senkinek, hogy hazudozott, de hiába nevettünk rajta, vagy arrébb mentünk ha jött, nem értette meg, hogy nem kellene csinálnia.

Nem hinném, hogy változnak inkább betegségnek mondanám én is ezt. Elviselhetetlenek

2017. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Nem rossz ember ő, csak szeret nagyon mesélni. Nem árt vele,de néha elég idegesítő."


Miért kéne rajta segíteni?

Elvégre nem ő idegeskedik néha, te kis nagyonte! :)

2017. júl. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem árt vele... egészen addig mig nem olyat vagy olyannak hazudik, amit bem kéne.
2017. júl. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!