Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyomkodja a párom folyamatosan a telefonját ha velem van?

Figyelt kérdés

Látszólag minden rendben köztünk. A szexualis életünk rendben, sok közös programot csinálunk, mindent megbeszélünk, de pár hete ez a probléma...

Mindig talál valami játékot és azzal játszik folyamatosan mint egy 5 éves. Direkt hagytam hogy kijatsza magát, hátha megunja, de nem ez történt hanem keresett valami mást. A legújabb az hogy végre elindítja a telefonja a pokemon go-t ezért le se száll róla. Ritkán jutunk el nyaralni, most voltunk 3 napot, de egész végig azt a szart nyomkodta. És mikor szóvá teszem azt mondja ez nem is így van csak ritkán veszi elő. Nem szeret már? Vagy ennyire unalmas vagyok?



2017. júl. 9. 23:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
...vagy csak ennyire függő. Hatalmába kerítette és segítségre van szüksége.
2017. júl. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Nem tud kozben beszelni? En is allandoan nyomkodom, megis tudok kozben figyelni es beszelgetni.
2017. júl. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

ku-rva egyszerű hogy miért.

a játék érdekesebb számára mint te ott és akkor.

2017. júl. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
lehet
2017. júl. 10. 00:00
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

igen unalmas vagy.

ő meg túl kényelmes.

Tudja, hogy megszerzett, jó a szex, megvan a fis p/*/nci, innen lehet kényelmeskedni.

A bibi ott van, hogy egy kapcsolatnak az életben tartásáért is kell mindkét félnek küzdeni, a jó szex önmagában kevés ahhoz h összetartson két embert kapcsolati szinten.

Mond neki h több figyelemre van szükséged, és nem állapot h telefonozik helyetted.

Verd ki a balhét (nem a f/*/rkát), kicsit ilyessz rá hogy elveszíthet!

2017. júl. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Játékfüggő...ő maga észre sem veszi...mint az alkesz, ha megkérdezed, ő nem is piál annyit....szóval beszélgess erről vele, mert magától nehezen " gyógyul", vagy még rosszabb is lehet...ne engedd, foglald le, stb.
2017. júl. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ez nem jó hozzá állás. A pokemon go alapvetően egy jó játék, nem azzal van a baj, hogy kicsit függő lesz miatta. Ha valahova megy, és benyomja útközben, ez önmagában nem probléma, hiszen jobban telik az idő. A megoldás talán az lenne, ha te is elkezdenéd azt a játékot, és együtt játszanátok. Meglenne a közös program, stb. Valószínűleg nincs közös hobbitok, nincs közös érdeklődésetek, és ezért inkább játszik valamivel. Hozzáteszem attól, hogy játszik valamivel, nem jelenti azt, hogy nem szeretne. Egy új játéknál ez főleg így van, amikor rabul ejti, és kicsit függő lesz tőle. Próbáld ki, hátha nálad is ez lesz.
2017. júl. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
Persze megmondhatod neki azt is, hogy ha nem fejezi be, akkor szakítotok, de ez elég gyerekes lenne szerintem. Nem tudom miért is kellene bárkit is irányítani, hogy mit csinálhat és mit nem. Ha köztetek minden rendben van, és a játék nem megy a kapcsolat rovására (pl. nem is beszéltek egymással emiatt vagy nem csináltok emiatt más programot) akkor nincs ezzel baj.
2017. júl. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Eddig 2x kértem tanácsot itt, de azt hiszem többet nem teszem mert borzasztó tanácsokat kapok.

1. Van közös érdeklődési körünk rengeteg.

2. Ha baj van nem kiverem a farkát azt jóvan...csak ha nem írom oda mindenki azzal jön, hogy biztos a szex az oka.

3. Megpróbáltam játszani azzal a játékkal, de én alapvetőleg a mesét sem szerettem soha, hát ez sem köt le 5 percnél tovább, pedig volt, hogy játszottam vele.

4. Eszem ágában sincs megfenyegetni, hogy ha nem foglalkozik velem többet akkor szakítok vele. 4 éve vagyunk együtt és minden a legszuperebb köztünk csak időnként előjön ez a játék mánia és most a legeslegrosszabbkor.

5. Ez nem irányítás kérdése, hanem figyelmesség.


Apropó egyszer kiírtam egy olyan kérdést, hogy miért kerül? Jöttek az okos válaszok, hogy megcsal, meg nem szeret stb..és hogy dobjam..

Másnap leultem beszélni vele es kiderult az anyukaja beteg volt es tudta h fontos vizsgáim lesznek ezert nem akart ezzel is terhelni.


Úgy hogy ha valaki hasonló cipőben járna...most rájöttem hogy mindíg mindent meg kell beszélni és kompromisszumot kötni. Mert az ejszaka kozepen sikerult ezt is megbeszelnunk (kis veszekedéssel) és remélem megoldjuk ezt is. Mert végső soron kiderült...annyira még sem vagyok unalmas :DDD

2017. júl. 10. 12:48
 10/13 anonim válasza:
Kedves kérdező. Mi lett a vége? Rémesen érzem magam, mert ugyanebbe a helyzetbe kerültem. Mindent, de mindent megteszek érte. A kapcsolat elején elmesélte,h mi hiányzott az előző kapcsolatokból, igyekeztem pótolni. Ráijesztés nem hat. Lassan ott tartok,h az alkalmaz várom,h szakíthassak. Rémesen ki vagyok, ha pedig beszélni próbálok vele erről, akkor bunkón, arrogánsan és öntelten válaszol.
2021. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!