Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsírta magát a barátnőm miattam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsírta magát a barátnőm miattam?

Figyelt kérdés

A barátnőm sokszor a telefonját nyomkodja. Ha beszélni kezdek hozzá, és telefonozik nagy nehezen rám figyel vagy csak hozzá teszi,hogy "ühüm figyelek, mondd csak" aztán mintha a falnak beszélek vissza kérdez,hogy "tessék?" és csak utána rakja le a készüléket. Miért kell megvárnia amíg láthatóan pipa leszek?


Minden este játszik egy játékon a gépén. Virtuális játék, itt lehet ismerkedni anonim emberekkel, egy játék keretében. Kb 3 órát eltölt a gép előtt, közben nasizik, zenét hallgat.


Ha hívom,hogy inkább filmezzünk az este akkor oda jön hozzám megölel és mondja,hogy most inkább megy játszani.


Mindennap ez van. Nem mondom,hogy emiatt rossz lett a szex vagy kevesebb időt tölt velem, mert nem lógunk mindig egymáson, de zavar,hogy nem lehet elszakítani a géptől.


Múltkor 11 órakor játszott azon a virtual planeten és ment halkan a zene is, ő meg nevetett közben chatelt a játékosokkal. Behívtam a szobába aludni, de nem! Ő még nem álmos, játszani akar. Annyira felrántotta az agyamat,hogy kirántottam a konektorból a laptop töltőt és lecsaptam a gép tetejét aztán rá szóltam erélyesebben, de nem bántottam, nem akartam megijeszteni. Mégis azonnal lekonyult a szája és elkezdett sírni. Megijedt tőlem, olyan szaporán vette a levegőt, komolyan szószerint zokogott és bocsánatot kért aztán bement a szobánkban, utána mentem magamhoz öleltem, nem akartam megbántani. De ellököt magától, befeküdt az ágyba és kb 20 percig azt hallgattam,hogy sír. Aztán elaludt.


Most egy mocsoknak érzem magam, de utáltam,hogy màst sem csinált csak a gépezés. Milyen köztes megoldást találjak ki? Nem akarom megtiltani neki,hogy gépezzen, telefonozzon, de csak pár hónapja kattant rà erre a játékra és,hogy mindig a telefonját nyomdkja. Azt sem tudom,hogy akkor mit csinál azon mindig? Nem akarok belemászni a dolgaiba, de érdekelne kinek írogat mindig..azt mondja " nem ismered csak egy ismerős" a tö*öm kivan ezzel.


F


2017. júl. 10. 10:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Nem boldog veled és emiatt menekül a játékba, virtualitásba. Lehet, hogy már meg is ismert ott valakit, aki felkeltette az érdeklődését.
2017. júl. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

a történetből kihagytad amikor normálisan próbáltad vele megbeszélni, vagy nem volt olyan?

egyből fogtad és lebaxtad a gép fedelét azt jó van?


24F (exgamer)

2017. júl. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Sokáig kérleltem,kedvesen mondtam neki,hogy menjünk aludni vagy csináljunk mást, vagy csak ne lógjon mindig a gépen. De nem hallgat rám vagy úgy csinál mintha nem léteznék. Ezután durrant el az agyam.
2017. júl. 10. 10:21
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd függő, veled pedig nem boldog, ezért választja helyetted a pixelhaverokat. Vagy eltűröd, hogy örök második vagy, vagy lelépsz és keresel olyan barátnőt, aki tud értékelni, ő pedig végre beszo.pódhat a kis világába, mert senki nem fogja akadályozni benne.

Én ezért hagytam el a barátomat, mert játékfüggő volt, a kapcsolat pedig ebbe tönkrement. Életem legjobb döntését hoztam, hogy szakítottam vele

2017. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%

#3:

inkább le kellett volna ülnöd valamikor és normálisan megbeszélni, hogy te hogyan látod ezt a dolgot...

nem ilyen vérmérsékletben így reagálni...

2017. júl. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
de okos vagy, próbáltam már képzeld el. De nem hallgat rám.
2017. júl. 10. 10:36
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Én is bőgök, ha megijedek vagy ha hangosabban rám szólnak. Viszont igazad van, az se normális, amit a barátnőd csinál. Lehet játszani véleményem szerint, de csak ha az nem megy a kapcsolat rovására
2017. júl. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

#6:

de okos vagy, hogy akkor fogod és rábaxod a gépet, tényleg ez a megoldás gratulálok...


csak fura módon ezt a beszélgetést kihagytad a leírásból


mondjuk majd kiderül mi lesz ebből, lehet vége a dolognak

2017. júl. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
6.: ha próbáltál leülni vele beszélni, de ben hajlandó, akkor mindent megtettél. Haj palár hónappal azután, hogy elhagyod, talán észre is veszi, hogy leléptél, ha elveszi szeme sugarát a monitorról
2017. júl. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
Ilyet maximum a szulo szokott csinalni a gyerekevel. Raszolsz a jatek miatt... ki vagy te? Az apukaja?
2017. júl. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!