Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefekudtem a baratommal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefekudtem a baratommal, de utana ejtettem?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban vagyok par honapja egy fiuval, de csak szeretem,kedvelem es nem vagyok szerelmes.


Nem reg lefekudtem vele. De most azon gondolkodom,hogy lelepek :/ nem nekem valo a parkapcsolat. Tul szoros a kapcsolatunk, es mar kezdek is erezni iranta valamit talan, de nem akarok. Ugy is majd jonnenek a gondok, gondolkodtam, merlegeltem es nem eri meg parkapcsolatban lennem. Csak veszekedesek lesznek,felreertesek,feltekenykedes amint leszallt a rozsaszin felho kod ez kovetkezne. Es nem! Nem kell nekem.


Csak olyan erzesem van mintha kihasznaltam volna a baratomat. Mar ossze koltoztunk egy honapja. Es most ossze cuccoltam, pakoltam minden holmimat. Nem tudja hogy reszemrol ennyi volt. Hagytam neki egy uzenetet messengeren,hogy szeretem puszilom, koszonok mindent, de nem fog ez menni.


Most mar vonaton vagyok. Nem akarok vissza tancolni, de megallas nelkul hivogat a baratom es azt mondja megfog keresni es magyarazattal tartozom neki. Felvettem egyszer a telefont es kicsit kiabalt velem, nagyon mergesnek hallottam. Nem ertem , miert nem tudja elfogadni hogy ennyi volt. Nem reg szexeltunk es most ezzel is jott,hogy csak addig kellett nekem amig elveszi a szuzessegem es utana ejtem. Normalis? Miert dramatizalja tul?


L


2017. júl. 11. 11:40
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Sajnalom hogy magadra veszed :D levan irva a nemed..bruhumm ha nem vagy k**va ne bogj.


22 vagyok.

2017. júl. 11. 12:25
 12/32 anonim ***** válasza:
59%
Remélem okosabb leszel és vele leszel!! Kit érdekel, hogy mi lesz? Vágj bele!:)
2017. júl. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, troll...


>Csak veszekedesek lesznek,felreertesek,feltekenykedes amint leszallt a rozsaszin felho kod ez kovetkezne. Es nem! Nem kell nekem.


Az jó, ha tisztában vagy vele, hogy problémák lesznek. Minden kapcsolatban vannak problémák, de sokan a "szerelemben" reménykedve nem törődnek ezekkel. Felszáll a rózsaszín köd, előkerülnek a szőnyeg alá söpört meg az új gondok, és a párocska nem tudja, mit kezdjen vele, ezért szétmennek. Viszont van megoldás: ésszel kell nekiállni a kapcsolatnak. Veszekedés helyett megbeszélni, kérni, segíteni. Világos, egyszerű, őszinte kommunikációval elkerülni a félreértéseket. Bízni és megerősíteni féltékenykedés helyett.


>Mar ossze koltoztunk egy honapja.


Akkor ez igazán átgondolt összeköltözés volt, gratulálok... Gyász.


>Normalis? Miert dramatizalja tul?


Valakivel (x idő járás után) már egy hónapja együtt élsz, amikor elvileg a legszebb és legizgalmasabb a kapcsolat, és te minden átmenet nélkül lelépsz, és egy chatüzenettel zárod le az egészet... Nem lehetsz annyira érzelmileg fogyatékos, hogy nem érted meg a reakcióját. Lehet, hogy ez a menekülés csak valami védekező mechanizmus a részedről, de ez nem mentség.


És igen, magyarázattal tartozol neki. Szerinted milyen nyomokat fog ez benne hagyni? Mit tesz az önbizalmával az, hogy így ott hagyod, mindenféle magyarázat nélkül? Saját magában fogja keresni a hibát. Szóval szedd össze magad, vállald fel az ostobaságodat és magyarázd el neki, hogy mi történt.

2017. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
87%
Biztos jobbat érdemel nálad a srác, ebben biztos vagyok. Egy ostoba, érzelmi analfabéta, gerinctelen tyúk vagy. Jobb is, ha nem szaporodsz. Gusztustalan...
2017. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Jo is volt vele lenni foleg amikor hozza mentem. Csak eszembe jutnak az ismeoseim is akik tul vannak par szakitason , de mindig a veszekedes, meg nem valami biztato az amikor mindenre ra kerdezett a baratom. Talalkoztunk egy ismerosommel es rogton,hogy EZ KI? Honnan ismerem stb. Felek hogy majd veszekedes ordibalas lesz vagy valamiben nem ertunk egyet. Igy is voltak vitaink es nagyon rosszul szoktam magam erezni. Mindig azthittem hogy most biztos szakitank fogunk, vagy ez rosszabb lesz idovel. Osszeveszunk,nem bizik majd bennem, azt hiszi megcsaltam vagy forditva stb. Csak a gyakoris kerdeseket kell elolvasnom es fogom a fejemet. Nem eri igy meg :/ most mar nem megyek hozza. Biztos hogy nem kerulok mostanaban a szeme ele. De lehet hogy utanam jon de abban nem lesz koszonet sem. Az helyett hogy elfogadna hogy vege es nem megy ez nekem
2017. júl. 11. 13:02
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Te most a gyakoris kérdésekből kiindulva nem akarsz párkapcsolatot? Az hogy miket olvasol itt, az egy dolog. De nem mindig ez a valóság.

Remélem ez csak valami rossz tréfa:D

2017. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Nem, de eleg csak az itteni kerdeseket olvasni.
2017. júl. 11. 13:09
 18/32 anonim ***** válasza:
97%
Jol van, akkor maradj egyedul orok eletre, mikozben neha valaki telever. Erre a nyavalygasra mit lehet mondani?
2017. júl. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Csak kapcsolatban szexelnek. O volt az elso pasim, de nem akarok tobb parkapcsolatot ezert szex sem lesz mar.
2017. júl. 11. 13:22
 20/32 anonim ***** válasza:
95%

Te jó éééééég.

szerintem maradj egyedül

2017. júl. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!