Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefekudtem a baratommal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefekudtem a baratommal, de utana ejtettem?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban vagyok par honapja egy fiuval, de csak szeretem,kedvelem es nem vagyok szerelmes.


Nem reg lefekudtem vele. De most azon gondolkodom,hogy lelepek :/ nem nekem valo a parkapcsolat. Tul szoros a kapcsolatunk, es mar kezdek is erezni iranta valamit talan, de nem akarok. Ugy is majd jonnenek a gondok, gondolkodtam, merlegeltem es nem eri meg parkapcsolatban lennem. Csak veszekedesek lesznek,felreertesek,feltekenykedes amint leszallt a rozsaszin felho kod ez kovetkezne. Es nem! Nem kell nekem.


Csak olyan erzesem van mintha kihasznaltam volna a baratomat. Mar ossze koltoztunk egy honapja. Es most ossze cuccoltam, pakoltam minden holmimat. Nem tudja hogy reszemrol ennyi volt. Hagytam neki egy uzenetet messengeren,hogy szeretem puszilom, koszonok mindent, de nem fog ez menni.


Most mar vonaton vagyok. Nem akarok vissza tancolni, de megallas nelkul hivogat a baratom es azt mondja megfog keresni es magyarazattal tartozom neki. Felvettem egyszer a telefont es kicsit kiabalt velem, nagyon mergesnek hallottam. Nem ertem , miert nem tudja elfogadni hogy ennyi volt. Nem reg szexeltunk es most ezzel is jott,hogy csak addig kellett nekem amig elveszi a szuzessegem es utana ejtem. Normalis? Miert dramatizalja tul?


L


2017. júl. 11. 11:40
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Gyáva kislány.
2017. júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, te nem is érdemelsz párkapcsolatot. A minimum, hogy konkrét magyarázattal tartozol, ez sunyi, gyáva, gerinctelen dolog...egy kérdésem van: minek mentél el akkor vele idáig? A tetteid felelősséggel is járnak ám...
2017. júl. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
94%

Az elérhetőségét megadnád a srácnak?

Én megbecsülném és szeretném is őt amennyiben összeillünk. Rólad meg annyit, hogy megfogod bánni kislány, de nagyon.

2017. júl. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Igen egyszerű a képlet, megijedtél az párkapcsolattól, hogy ti ketten egymást támogatjátok. Igen, nem csak vidámság, szivárvány és rózsaszín köd az egész, vannak nehéz időszakok. Viszont a helyedben nem így szakítottam volna a sráccal, ennél azért korrektebb dolgot érdemelne. Legyen benned annyi gerinc, hogy elmondod neki négyszemközt hogy miért döntöttél így.


Nekem is van egy gyönyörű barátnőm, és voltak rossz dolgok amiket közösen megbeszéltünk és megoldottunk. Nagyon szeretem őt. Írtóra fájna ha így a semmiből ily módon szakítana velem.


24/F

2017. júl. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

#15:


> meg nem valami biztato az amikor mindenre ra kerdezett a baratom. Talalkoztunk egy ismerosommel es rogton,hogy EZ KI? Honnan ismerem stb. Felek hogy majd veszekedes ordibalas lesz vagy valamiben nem ertunk egyet.


Ez érthető, és tényleg nem túl biztató, ha féltékenykedik és bizalmatlan. Azt megértem, ha nem maradsz együtt valakivel, aki ilyen. DE:


1. Miért és hogyan kerültél kapcsolatba valakivel, aki ilyen (féltékeny, bizalmatlan, korlátozó)? Miért nem ismerted meg az embert, akivel összejöttél, azán össze is költöztél? Vagy ha tudtad róla ezt, akkor miért mentél bele mégis? Ezt magyarázd el először magadnak, aztán nekem.

2. Ahogy írtam előbb is, problémák mindig lesznek egy kapcsolatban, ez elkerülhetetlen. És ahogy írtam, ezeket meg lehet oldani, ha az ember gondolkodik és kommunikál. Miért nem gondolkodsz és miért nem kommunikálsz? Honnan jön neked az megoldásként, hogy inkább csak lelépsz?


Szóval lehet, hogy sokkal jobb, hogy nem vagytok együtt. Az egész kapcsolatnak, helyzetnek, szakításnak a KEZELÉSE az, ami tökéletesen katastrofálisnak tűnik az alapján, amit leírtál.

2017. júl. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Azert mentem el vele idaig hogy kapcsolat,osszekoltozes, mert szeretem es amugy boldog voltam jol mukodott minden csak volt kisebb vitank parszor es ez mar into jel volt szamomra. De amugy nem ezert leptem le,hanem azert amit irtam..:/ es hat azert orultem hogy megtapasztalhattam milyen a szex is, meg az elso csokom is vele tortent, jo volt ameddig tartott, de nem nem jo a parkapcsolat. Irtam mar,hogy en sosem szeretnem ha menne a feltenykedes,bizalmatlansag,kisajatitas, felreertesek meg stb
2017. júl. 11. 16:50
 27/32 A kérdező kommentje:
Mi az hogy magyarazattal tartozom neki? Meg felelosegre vonhat? Mar bocsi de nem vagyok neki senkije amugy es kulonben is en dontottem igy. Ugy nez ki hogy lejon hozzam es beszel velem ha en nem vagyok hajlando menni. Szerintem ez mar durva :( mit mondjak egyaltalan majd? Hagyjon beken, semmi kozunk mar egymashoz. Megis az van,hogy en tartozom neki.
2017. júl. 11. 16:53
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Csillagom emberségből, tisztességből elbuktál.Látszik mennyire nem érted, hogyan bántál azzal, akit állítólag "szerettél".Erre majd, akkor jössz rá, amikor kamatostól visszakapod valakitől, akit tényleg szeretni fogsz.Gondolj erre majd, hiszen megérdemled.A helyedben magamba szállnék, hogy lettem ilyen érzéketlen, elcseszett "nő", ahelyett, hogy a gyakorin kérdezgetnék.A te sz..ar jellemed a kérdésedtől nem fog megváltozni, azt majd az élet pár pofonnal elrendezi.
2017. júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Sztem kamu az egész..ilyen szívtelen szuka nincs a földön
2017. júl. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Ez tényleg kamu! Kérdező, kis rafinált tini srác vagy tudom én:D
2017. júl. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!