Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve szakítottunk. Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve szakítottunk. Most újra együtt vagyunk. Működhet még?

Figyelt kérdés

Újra együtt is élünk (közös gyerek is van). Nagyon furcsa, hogy újra itt van. Megszoktam már az egyedüllétet és kicsit frusztrál, hogy itt van. Jó is persze, jól megvagyunk egyenlőre, de nem tudom, meddig tarthat ez. A szakításnak nem volt olyan oka, amiről tudok, csak egyik nap azzal jött haza, hogy végeztünk, és másnap már nem láttam, egészen kb 2 hónappal ezelőttig, amikor jött látogatni a lányunk. Nem bízok benne és ezt ő is tudja. Nem akarom hogy megbízok benne és hogy most minden jó lesz, aztán megint itthagy. Azt is alig éltem túl, amikor először itt hagyott minket, de a lányom miatt muszáj volt csinálnom a dolgom. De ezt mégegyszer nem hagyom neki.

5 évig voltunk együtt.

Valakinek van tapasztalata ilyesmi helyzettel? Nektek működött a kapcsolat másodjára?

25N


2017. júl. 11. 13:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

Mért vagy ennyire naiv?

Nem fog működni....

Kidob egyik napról a másikra te meg visszafogadod futsz utána mintt egy kiskutya, hát ne haragudj de ez halott kapcsolat!


Szerinted így kell egy jó kapcsolatnak működnie?


"De ezt mégegyszer nem hagyom neki."

nemeeeee?!.......

2017. júl. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor mukodhet egy ilyen dolog, ha mindket fel teljes mellbedobassal, hittel es bizalommal fog neki. Ami persze roppant nehez. Nehez a serelmeken tultenni magunkat es ujra bizalmat epiteni. Szoval, kitartast!
2017. júl. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1-es, nem "futottam utána", nem is kerestem. Ő keresett meg minket. És ha van rá egy kis esély is, hogy a lányomat egy teljes családban tudjam felnevelni, két szülővel, akkor meg fogom próbálni. De 3. esélyt nem adok.
2017. júl. 11. 13:07
 4/14 anonim ***** válasza:

Hm... nálunk volt hasonló, de másodszorra úgy lett abból valami, hogy komoly elhatározással és nagy türelemmel, indulatok nélkül végigbeszéltük, hogy mikor mi romlott el, kinél, és , hogy mit kell tenni legközelebb, hogy elkerüljük.

Eza kámforos mutatvány, aztán meg hogy szó, és bármiféle magyarázat nélkül vissza... hát nem nagyon bizalomgerjesztő.

2017. júl. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

Ezt most komolyan gondoltad, hogy egyszercsak megjelenik újra és vissza is fogadod? Nem fog működni, oka volt annak hogy akkor elment (megjegyzem kifejezetten ócsmány módon), még ha látszólag úgy tűnt nincs oka, de volt. Ok nélkül nem lép meg az ember ilyet.

Lehet mégsem jött össze a másik nővel a dolog, aztán tepert vissza hozzád.


Legyen már több önbecsülésed, neked tényleg egy ilyen s..fej kell ali csak úgy li-be mászkál az életedbe kénye kedve szerint?

2017. júl. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem volt olyan ok amiről tudsz? Meg se beszéltétek mi volt a gond? És.ezek itán még azt hiszed működni fog a dolog?
2017. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De igen, megbeszéltük azóta, hogy akkor miért ment el. Nem volt másik nőről szó, egyszerűen a lányunk születése nagyon nagy trauma volt neki is (majdnem meghaltam), amit ő végig nézett mert apás szülés volt. Illetve nagyon problémás újszülött volt, szinte egész nap csak sírt mert emésztési problémái vannak amikre csak hónapokkal később jöttünk rá. Emellett ő dolgozott egyedül, és anyagilag nehéz időszak volt. Én is sokkal stresszesebb voltam, nem mondom hogy én nem hibáztam. Segítségünk nem volt. Nagyon nehéz időszak volt, de én azt hittem hogy majd csak jobb lesz, addig kitartunk, de ő nem bírta.
2017. júl. 11. 13:25
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Pfff ott hagyott a szarban erre nincs mentség! Mondom te túl naiv vagyok!

Mi lenne ha lenne egy baleseted és meghalnál? A gyerekedet beadná állami gondozásba, merthogy problémás sokat sír?

Ne viccelj már, és ne mentegesd! Egy féreg az ilyen!

F35

2017. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

*vagyok= vagy


Én is sokat dolgoztam napi 12 óraplussz 2 szabadnap egy hónapban, és mégsem hagytam el a gyerekem!

2017. júl. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem mentegetem, tényleg gusztustalan módon hagyott ott minket, de úgy tűnik hogy megváltozott és tényleg velünk akar lenni mostmár. Reménykedem, hátha tényleg megváltozott, de nem merek bízni benne.
2017. júl. 11. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!