Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve szakítottunk. Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve szakítottunk. Most újra együtt vagyunk. Működhet még?

Figyelt kérdés

Újra együtt is élünk (közös gyerek is van). Nagyon furcsa, hogy újra itt van. Megszoktam már az egyedüllétet és kicsit frusztrál, hogy itt van. Jó is persze, jól megvagyunk egyenlőre, de nem tudom, meddig tarthat ez. A szakításnak nem volt olyan oka, amiről tudok, csak egyik nap azzal jött haza, hogy végeztünk, és másnap már nem láttam, egészen kb 2 hónappal ezelőttig, amikor jött látogatni a lányunk. Nem bízok benne és ezt ő is tudja. Nem akarom hogy megbízok benne és hogy most minden jó lesz, aztán megint itthagy. Azt is alig éltem túl, amikor először itt hagyott minket, de a lányom miatt muszáj volt csinálnom a dolgom. De ezt mégegyszer nem hagyom neki.

5 évig voltunk együtt.

Valakinek van tapasztalata ilyesmi helyzettel? Nektek működött a kapcsolat másodjára?

25N


2017. júl. 11. 13:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem tudhatom, hogy mi lesz veletek, de amit írsz, abból egy "kényszerkapcsolat " rajzolódik ki. Az meg nem áll stabil lábakon...csak akkor van esély hosszú távon, ha nálad lesz bizalom, nála meg lesz energia a kapcsolat felmelegítéséhez.
2017. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
60%
Jó lesz egy életen át olyan kapcsolatban élni ahol nincs bizalom? Megfelel ez neked?
2017. júl. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
a bizalmat remélem még vissza tudjuk hozni egyszer. ha tényleg megmutatja, hogy bízhatok benne újra.
2017. júl. 11. 14:09
 14/14 anonim ***** válasza:

nagyon nagy munka lesz, de talán sikerülhet. Annyi lejön, hogy amikor megszületett a lányotok teljes mértékben éretlen volt az apaságra, de még úgy igazából egy normális párkapcsolatra is.

Előbb-utóbb valahogy el kell nyernie a bizalmadat, ha ezt helyre akarjátok hozni. Tapasztalatból mondom, hogy nagyon nagy szakadékból is fel lehet hozni egy kapcsolatot, de ehhez fel kell ismernetek a sebeiteket, amik talán olyan mélyen gyökereznek, hogy nem is gondolnátok. (Szüleitek kapcsolata, hozott minták, stb)

2017. júl. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!