Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elutazott pár napra, és ezalatt egyszer sem írt, tegyem ezt szóvá neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy egészen friss kapcsolatról van szó, pár hete vagyunk még csak együtt. Eddig tökjól működött minden, bár kissé korábban is zavart az, hogy ritkán ír, sokszor csak este, és akkor is pár mondatot váltunk. De mivel rendszeresen találkoztunk, így ezt lenyeltem. Viszont az már tényleg zavar, hogy ő pár napig simán elvan úgy, hogy egyáltalán nem beszélünk?

Szeretném neki szóvá tenni, de nem tudom mi sülne ki a dologból. Friss kapcsolat ez még, nem tudom mennyire lenne jó ha ezt a dolgot szóvá tenném neki.

Nem akarok vele szakítani, de ha az neki normális, hogy egyáltalán nem beszéltünk, az számomra elég rossz.


22L


2017. júl. 11. 17:06
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
94%
17:50 Megbeszéltük akkor, amikor kiadkadtam és azóta nincs ilyen probléma. De pont ezért kell megbeszélni, mert jönnek az oldalra a picsogók, akik szerint ha már nem keresi napokig, akkor tuti, hogy nem szerelmes, mert képtelen belegondolni, hogy ás nem úgy működik, mint ő. Egyébként már azóta eltelt pár év és együtt is élünk, köszönjük
2017. júl. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Bizonyos szinten igaza van #10-nek és #11-nek is. Viszont, én például erőltettnek érezném, ha valaki csak azért keresne minden nap, mert én azt mondtam. Ha nem mondtam volna, akkor fel se emelné a kagylót legalább, hogy megkérdezze, hogy telt a napom?


Persze ezt mindenkinek magának kell tudni, ez csak az én véleményem. Kérdező, ha neked megfelel egy olyan partner, aki elvan napokig nélküled, mint hal a vízben, akkor maradj mellette. Ha nem, akkor keress olyat, aki gyakrabban érdeklődik irántad.

2017. júl. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Nem azért keres, mert én azt mondtam neki, nektek talán fárasztó a párotokkal beszélni? Hanem ő nem tartotta fontosnak, attól még ugyanúgy hiányozhat a másik, gondolhat rá, hogy nem írogat neki, de a szokásokat meg lehet változtatni a másik kedvéért anélkül, hogy teher lenne. Bár akinek nem őszinte a kapcsolata az megértem, hogy ezt nem tudja felfogni. Mondjuk mi telefonálni sosem szoktunk, utálok telefonálni, szerencsére a barátom is, de ha ő telefonálni akarna, akkor nekem se lenne teher felhívni minden nap
2017. júl. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
#13 már el is képzeltem, ahogy hazaér a kérdező barátja a nyaralásból, és mondja a lánynak, hogy "annyira hiányoztál"...annyira, hogy napokig egy hívást, vagy legalább egy üzenetet ne tartott volna fontosnak? Tényleg nem lenne egy nagy megerőltetés egyik sem. Nekem ez elég érdekes...de mindegy, majd a kérdező eldönti, mit kezd a helyzettel.
2017. júl. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Nem döntöttem még el mi legyen.

De ez nagyon bánt, és szeretném neki elmondani. Kissé már temetem a dolgot. Azt még elviseltem, hogy naponta csak esténként beszéltünk és akkor is csak keveset. Mert lehet tényleg vannak olyan emberek, akik nem állandóan egymás nyakán akarnak lógni.

Viszont ez a több napos semmi dolog, bánt.

2017. júl. 11. 18:47
 16/30 A kérdező kommentje:
Azt meg nem hinném, hogy a barátom szerelmes lenne. Még csak egy hónapja vagyunk együtt, én sem érzem magam szerelmesnek. Persze nagyon fájna, ha vége lenne.
2017. júl. 11. 18:50
 17/30 anonim ***** válasza:
Még az is lehet,hogy nincs wifi. Kifogtam már ilyen szállást,ahol csak pár nap múlva jött meg a net elérés,mert olyan fos volt.Várd ki az utazás végét,erre mit mond.Kikkel utazik?Őket is körbekérdezheted.
2017. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Az egy dolog hogy esetleg nincs wifi, de hívni se tud, sms?

De amúgy kérdező, te próbáltad őt elérni?

2017. júl. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Ha mar valakinek "meg kell szolnom", h igenylem a tobb kommunikaciot, akkor szinten olyan erzesek jonnek elo bennem, h csak azert beszel velem tobbet mert megkertem. Ezelott a pasi elott, akikkel kavartam ferfiak sem voltak egyformak, mas volt a termeszetuk stb. de egyik sem birta ki, h ne erdeklodjon a nap mint nap, h mi van velem. Oke, en elhiszem, h vannak azok akiknek ez nem fontos, de akkor sem tudom megerteni, foleg az elejen, h h birjak ezt ki :D
2017. júl. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Micsoda okos kapcsolatok. :D Ha nincs wifi nincs kommunikáció sem. XD Gratulálok.
2017. júl. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!