Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elutazott pár napra, és ezalatt egyszer sem írt, tegyem ezt szóvá neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy egészen friss kapcsolatról van szó, pár hete vagyunk még csak együtt. Eddig tökjól működött minden, bár kissé korábban is zavart az, hogy ritkán ír, sokszor csak este, és akkor is pár mondatot váltunk. De mivel rendszeresen találkoztunk, így ezt lenyeltem. Viszont az már tényleg zavar, hogy ő pár napig simán elvan úgy, hogy egyáltalán nem beszélünk?

Szeretném neki szóvá tenni, de nem tudom mi sülne ki a dologból. Friss kapcsolat ez még, nem tudom mennyire lenne jó ha ezt a dolgot szóvá tenném neki.

Nem akarok vele szakítani, de ha az neki normális, hogy egyáltalán nem beszéltünk, az számomra elég rossz.


22L


2017. júl. 11. 17:06
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Igaz én sem próbáltam elérni őt, mert gondoltam ha lesz ideje úgyis ír majd. Meg lehet hülye felfogás, de nem akartam zavarni sem.
2017. júl. 12. 08:59
 22/30 anonim ***** válasza:
#19 én azt sem értem, hogy miért kéne "kibírni" napokat egymás nélkül?:D Valaki megtiltotta, hogy felhívd a másikat vagy chatelj vele? Vagy az ilyen emberek mazochisták? Szerintem ez egyszerűen a nemtörődömség jele, vagy ez egy olyan kapcsolat, ahol a pasi elvan a nővel, de különösebben az sem hatná meg, ha nem lennének együtt.
2017. júl. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Nekem meg az a szokatlan, hogy tegnap erről beszéltem az egyik barátnőmmel, és írta, hogy számára egyáltalán nem furcsa, ha 2-3 napig nem beszél a barátjával. Pedig már évek óta együtt vannak.
2017. júl. 12. 09:44
 24/30 anonim ***** válasza:
Kerdezo a par het jaras es a 2-3 ev egyuttlet kozott kicsit van kulonbseg... Ne a baratnod velemenyete adj, se masera. Ha neked kenyelmetlen akkor valtoztass. Nem vagyunk egyformak, mindenkinek mas az igenye
2017. júl. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Na igen, pont ezaz, hogy az éremnek 2 oldala van. Te ugyanúgy nem kerested, szóval nem igazán van jogalapod felhánytorgatni semmit. Lehet hogy ő is úgy van vele, hogy nem érdekelt téged mi van vele.

Én úgy vagyok vele, hogyha valamit elvárunk a másiktól, vagy legalábbis jól esnének dolgok, akkor mi is aszerint éljünk, úgymond mutassuk "jó példát", mert azzal is jelezzük az igényeink, elképzelésünk. Ez ilyen adok-kappk dolog.. És akkor lehet mondani, hogy nekem is jól esett volna ha többet jelentkezel, mint ahogy én is tettem. De így csak üres "vádak", simán visszapasszolja neked a labdát azzal hogy te is simán elvoltál nélkülem... És jogos.

Nem tudom amúgy a hétköznapokon ez hogy szokott lenni, akkor is mindig azt várod hogy ő jelentkezzen, vagy szoktál kezdeményezni? Mert ha nem, akkor te is hibás vagy, azért a pasiknak ugyanúgy jól esik az érdeklődés.

Szóval könnyen lehet hogy előbb neked kéne változtatnod ahhoz hogy jobb legyen a helyzet.

2017. júl. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Számomra az a fura, hogy vki minden nap beszél a barátjával/barátnőjével, pláne nyaralás alatt.
2017. júl. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Nyilván ez az én hibám is, hiszen nem kerestem...

De amikor itthon van, én is keresem őt. Bár akkor is hiába írok neki, sokszor csak órák múlva válaszol.

Nyilván emberfüggő az, hogy ki mennyit szeret beszélgetni a párjával. Én meg tudom azt szokni, ha ő ilyen, csak akkor ne azért ne keressen mert nem érdeklem, hanem azért, mert ő nem ígényli, hogy sűrűn beszéljünk.

És ez a nem mindegy!


Egyébként amikor együtt vagyunk minden oké, múltkor pont amikor nála voltam többször felhívták a haverjai, hogy menjen el velük erre-arra, de ő mindegyiket elutasította. Hallottam végig a beszélgetéseket mert mellette ültem, és jól esett, hogy miattam ejtette a haverokat akkor. Pedig mondtam neki, ha akar menjen nyugodtan, én max hazamegyek, de nem akart menni.

2017. júl. 12. 15:28
 28/30 anonim ***** válasza:

"Én meg tudom azt szokni, ha ő ilyen, csak akkor ne azért ne keressen mert nem érdeklem, hanem azért, mert ő nem ígényli, hogy sűrűn beszéljünk."


De ha egyszer már kiderült korábban is, hogy ő ilyen, akkor most miért kell nekiállnod kombinálni és belemagyarázni dolgokat? :) Szerintem ott keresed a bajt, ahol nincs.

2017. júl. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Volt már korábban olyan barátom, aki viszont tényleg azért nem írt, mert nem akart, hiába hittem azt, hogy fontos vagyok neki. Még a jelenlegit sajnos nem ismerem annyira, hogy tudjam mi az igazság. Igen amikor együtt vagyunk nagyon rendes velem, de sajnos én ezek ellenére is kételkedem. Szerintem nem vagyok ezzel egyedül.
2017. júl. 12. 16:12
 30/30 anonim ***** válasza:
Akkor a leírásod alapján nincs semmi probléma, ő ilyen. Nekem is fura lenne, mert a férjem meg én is többször hívtuk egymást egy nap a kapcsolatunk elején is, meg a későbbiekben is, még mostanság is (lassan 10 éve együtt) van hogy felhív a munkában hogy mi újság, pedig hát együtt is élünk. De nem mindenki ilyen, és ha egyébként minden rendben, akkor szerintem se kell kombinálni.
2017. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!