Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Barátom tetoválást akar nem is kicsit a jobb egesz kezère,a hátára,a bal egèsz lábára. Nekem abszolút nem tetszik ha valakin tetoválás van. Azt állítja ezzel azt szeretnè hogy tudja honnan indult az èletbe ès merre tart,de szerintem ehhez erre semmi szüksèg ès kèsőbb sem fog jól kinèzni,ráadásul így rendes munkát sem talál kèsőbb. Nemtudom hogyan tovább mert engem ez nagyon zavar.

2017. júl. 11. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor mit tehetnék-semmit, neked semmit sem kell tenned. A véleményedet elmondhatod, de beleszólni, megtiltani stb nincs jogod. Ez az ő döntése és kész.
2017. júl. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!