Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MINDENÉRT piszkál a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MINDENÉRT piszkál a barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éves kapcsolat, 22 évesek vagyunk.

A párom MINDENÉRT piszkál engem az utóbbi 3 hónapban. Idáig bírtam.

Például strandon voltunk, és nagyon elfáradtam. Hazafele megkérdezte a kocsiban, hogy miért vagyok szótlan. Mondtam neki, hogy imádok úszni, és úgy elfáradtam.

Utána még vagy 3x kérdezte meg, hogy MI BAJOM, és hogy úgy nem tudunk segíteni rajtam, ha nem mondom meg. RÁKIABÁLTAM, hogy semmi bajom. Ezek után a családja előtt is eljátszotta, hogy megkérdezte mi bajom.

Múlktor felhívott telefonon, hogy így imádlak-úgy imádlak szerelmem, majd utána jött a monológ, hogy mi baja van velem.

Most hétfőn volt a csúcs. Hétvégén nem találkoztuk, hétfőn este átmentem hozzá. Egész nap óránként hívott, hogy imád meg szeret, majd amikor találkoztunk elkezdett prédikációt tartani, hogy én mekkora hülye vagyok és blablabla.

Közöltem, hogy nyugodjon már le, majd kedd reggel otthagytam.ÓRánként hívogatott, hogy mennyire várja már, hogy lásson.

Most is aludt, felkelt, és az első, ami mondandója akat, hogy imád, utána pedig, hogy egy családi dologban nálunk én vagyok a hibás és majd a kapcsolatunk rámegy erre.

Letettem.

MINDEN rendben volt 3 hónappal ezelőttig, amikoris elkezdte ezt az undorító viselkedést. Nem tudom vele megbeszélni, nem lehet, támad akkoris.

A családja is észrevette, hogy egyre pimaszabb a párom.

Mi a franc történhetett?

Annyira gyomorgörcsöm van, ha hozzá kell bújnom, pedig ugyanakkormeg azis bennem van, hogy imádom...sose éreztem még így.


2017. júl. 12. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Mindent meg lehet beszélni, csak erőltetni kell.

Az, ahogy veled bánik, azt is mutatja, hogy te meddig engeded elmenni! Tiszteld jobban magad, és szánj időt és energiát a tisztázásra, mert elfajul.

2017. júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Te sem vagy egy megoldáaközpontú ember, beszéd helyett a visszakiabalást, meg a hisztit választod.
2017. júl. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azért az nem igaz, hogy a beszéd helyett a visszakiabálást választom. Elmondtam neki többször is, hogy NINCS semmi baj, csak fáradt vagyok. Amikor huszonötödjére kérdezi meg, akkor már elborul az agyam, és utána is.

Tényleg az a baj, hogy engedtem elfajulni.

Akárhányszor beszélek vele, hogy drágám, miért viselkedsz így, mi a baj, mindig közli, hogy semmi, hagyjam már békén, ha nem szeret majd nem lesz velem, nem tudja máshogy elmondani, semmi baja és ő nem változott.

2017. júl. 12. 16:45
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
bevette a redpill fosht
2017. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg öregszem bakker, 22 évesen még én is igyekeztem volna ilyen jellegű problémát megoldani, most már bele se gondolnék, hogy megoldást keressek. Bugyuta, idióta viselkedés, amihez nekem nincs energiám...
2017. júl. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy már én is kezdek "nem megoldást" keresni.

Annyira megtud bántani, hogy hiába szeretem, most a mérleg közepén ácsorgom.

2017. júl. 12. 17:03
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a red pilles magatartas celja, hogy erzelmileg elbizonytalanitson, instabilla tegyen, mert csak igy tud uralkodni rajtad. A gyomorgorcsod valojaban veszcsengo, erosen jelez, hogy egy energiavampirral van dolgod.

ha vele maradsz, akkor ez ugyanugy fog folytatodni, sot mivel latja, hogy barmit megtehed veled, ez meg csak rosszabb lesz. Most szallj ki belole, mielott jobban serulnel.

Allj ele es mondd a szemebe, hogy te ugy dontottel, hogy neked erre nincs szukseged, neked ez a kapcsolat igy nem jo, mert csak rombol es lehuz.

Aztan nezd meg a redpilles kis bunko arcat! :)

2017. júl. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is hasonlót tanácsolnék, mint az utolsó. A következő mi bajod van kérdésnél mondanám, hogy az, hogy folyamatosan b*szogatsz, most lett belőle elegem. Állandoan megbántasz, lealázol, gyomorgörcsöm van tőle és folyton rosszul érzem magam. Én szeretlek, de úgy látszik Te nem, úgyhogy elhagylak. Lehet erre vár, azért csinálja. Ha pedig nem, akkor talán észreveszi végre magát, megijed és befejezi ezt.
2017. júl. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
A sztoriból nem derül ki pontosan miért csesztet és miért hülyéz le téged. Talán tényleg az vagy és okkal teszi... Minden éremnek 2 oldala van.
2017. júl. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:
2017. júl. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!