Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja, hogy utál (nem tudom miért, már 1éve azt mondja, és nem is keressük egymás közelségét) de közben szokott engem nézni, rá nézek akkor elkapja a tekintetét és van hogy piszkál is akkor ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
Én 14 éves vagyok ő 13 éves. Normális válaszokat várok!!

2017. ápr. 1. 07:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat várok!!!!
2017. ápr. 1. 07:33
 2/3 anonim válasza:
86%

Hmmm... Talán valójában nem utál, csak nem akarja bevallani. Bár lehet, hogy most fatálisan tévedek és tényleg utál. Amikor pedig (ez esetben)rajtad tartja a tekintetét, akkor vagy tervet eszel ki a szívatásodra, vagy azon tűnődik, hogy mi a következő lépésed, amivel ellene tehetsz.

16L

2017. ápr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Lehet hogy azért mondja mert kedvel néha a lámyok így mutatják ki az érzéseiket!


Remélem segítettem!

2017. ápr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!