Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés
1 éve és pár napja vagyunk együtt. Multhonapban sokat mondtam neki hogy menjünk ki külföldre dolgozni de mindig nemet mondott most közölte hogy ki akar menni dolgozni németbe (mert az anyjának a tesvére ott van és mehetne oda dolgozni) de én még nem.mehetnék vele. Lenne mu ka nekem is de egyenlőre nem tudnék vele menni. Nem értettem hogy miért és megharagudtam hogy ha van munka akkor miért nem mehetek vele de értelmes okot mondani nem tudott rá. Egyik pillanatról a másikra intézte neki az anyja és teljes kétségbe esésembe azt mondtam neki hogy vagy velem megy vagy nélkülem de akkor vigye a cuccát. Jogos a felháborodásom vagy nem?
2017. júl. 12. 17:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem nem kellett volna ennyire kiakadnod, hogy akkor vigye is a cuccát.

Plusz, most csak neki van munka, vagy ugyanazt te is végezhetnéd? Miért nem lehetne mind a kettőtöknek ugyanazt csinálni?

Egyébként ő is nyugodtan kimehet egyedül, te pedig majd követed őt, amikor neked is lesz munkád. Nem vagytok összenőve, mindenki azt csinál, amit akar.

És múlt hónapban mind a kettőtöknek lett volna 100%-ra biztos megbízható munka? Vagy csak neked?

2017. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az érthető, hogy rosszul esett.

Viszont látod, hogy ő nem akar veled kimenni, akkor miért próbálod ráerőltetni magad? Én ezek után nem szívesen mennék vele. Nem lehet valakitől elvárni, hogy vigyen magával, ha egyszer nem akar.

Hogy miért van így, az már más kérdés, és neki kéne válaszolni rá, nem kertelni, mert szerintem azt csinálja.

2017. júl. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

Anyuci kisfia. Anyuka így rendelkezett.

Nem vesztesz vele semmit.

2017. júl. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#1 nekem is lenne ugyan akkor munka. Nem vagyunk össze nőve az igaz. De hogy több hónapig lennénk külön akkor már igazábol nem is lenne értelme annak hogy mi járjunk. Mert akkor inkább még most folytassuk külön utakon minthogy 3 hónapot várjak arra hogy interneten dobjon.

#3 ezt nagyon jól látod.

2017. júl. 12. 19:03
 5/15 anonim ***** válasza:
11%

"De hogy több hónapig lennénk külön akkor már igazábol nem is lenne értelme annak hogy mi járjunk. Mert akkor inkább még most folytassuk külön utakon minthogy 3 hónapot várjak arra hogy interneten dobjon. "


1. látom, te aztán "igazán" szereted a párodat

2. miből gondolod azt, hogy ő dobna téged?

3. szóval akkor nem is a külön töltött idő itt a probléma, hanem akkor eleve sz..r a kapcsolatotok!!!!!!

4. nehogy már egy jól működő kapcsolatban gondot okozzon az, hogy pár hónapig nem találkoztok! mások is csinálják ezt, hogy az egyik fél kint dolgozik és mégis működik a kapcsolatuk!

5. nem a középkorban vagyunk, neten, telefonon simán lehet tartani a kapcsolatot!

2017. júl. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%

Egyszer nálunk is volt egy ilyen dolog.

Mondtam ki mehet nélkülem de akkor csa.

Itthon maradt. Majd egyszer ha lesz mindkettőnknek lehet kimegyünk.

2017. júl. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6 te egy verblei bunkó vagy látom.

Nem tudod hogy milyen a kapcsolatunk és nem azért mondtam mert nem szeretem hanem akkor minek húzzuk egymás agyát? Nem fogok örökre várni rá. 5-6 hónap nagyon hosszú idő. Szerintem te sem birnád. Mondjuk az sem kirázt hogy nincs párkapcsolatod. Mond van valakid? Ha igen akkot te tényleg ennyire leszarod hogy együtt vagyok e vagy sem? De ez igy egy válasz volt. Kössz. Többet nem kell irnod!

2017. júl. 12. 19:18
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Nos kislány, most fogsz pofára esni, valahogy sejtettem, hogy megkérdőjelezed, hogy van-e kapcsolatom.

Igen, van. Párommal lassan 4 és fél éve 200 km-es távkapcsiban vagyunk, heti egyszer találkozunk a két város között félúton, amikor megy mind a kettőnknek jó, akkor egymásnál. Minden nap beszélünk skype-on, minden nap teszünk a kapcsolatért, hogy működőképes legyen, de ugye ehhez két fél szükséges!

Úgy volt, hogy idén márciusban összeköltözünk, ő jött volna a városomba, azonban az én életemben februárban történt egy tragédia, és amiatt elhalasztottuk.


Tudod, ha tényleg annyira jól működne a kapcsolatotok, akkor pár hónap igazán nem jelentene kihívást egyikőtök részéről sem. Mert tudjátok, hogy egymást akarjátok, egymással képzelitek el a jövőt, és hogy azért dolgozik kint a másik, hogy nektek a közös jövőtöknek jobb legyen.

Plusz van lehetőség is a több hónap alatt a másiknak hazajönni, feltéve, ha van kihez!!!!


De majd ha agyilag is megérsz kislány, akkor majd felfogod ezeket épp ésszel, és nem dobálózol a szakítással, ha valami nem úgy történik, ahogy a te kis egód eltervezte.

2017. júl. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
1Az már a te saját problémád hogy távkapcsolatban éltek. 2 azt sem tudod hogy hány éves vagyok ugy hogy ne kislányozz. 3 nem szorulnánk rá arra hogy külföldre menjen dolgozni. 4. Minden ember más. Ha te beéred heti 1 gyors dugással az egyik parkolóban félúton az a te dolgod! Sajnálom hogy ilyen a kapcsolatod. Tarthatnád magad többre is. 5. Szerintem a párod férredug. 6. Vádaskodhatunk de ez csak egy kérdés volt ember! Leírtad a véleményed! És most menj szépen masztizni a heti 1 alkalom mellé mert többre úgy sem jut neked. 7. MAJD ÉN TUDOM HOGY MILYEN A KAPCSOLATUNK ÉS MIT BÍR KI,SZERELEM IDE VAGY ODA. NA CSÁ!
2017. júl. 12. 20:11
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Akkor fejezem be az ide való írogatást, amikor akarok.


1. nem vagyok k..rva, hogy valami parkolóban d..gjak

2. magadból indultál ki "5. Szerintem a párod férredug"

szóval akkor te félre d..gnál ilyen esetben :D most buktál le

3. eleve távkapcsolatként indult, és vállaltam, mert egy tökéletesen normális pasi, és állítom hogy jobb még így is a kapcsolatunk, mint a tiétek!

4. " 3 nem szorulnánk rá arra hogy külföldre menjen dolgozni" akkor minek megy? és te minek akarsz akkor menni külföldre dolgozni, ha nincs rá anyagi szükségetek?

ja persze, a pénzből sose elég, igen tudom.

5. A szerelem mindent kibír, ha tényleg erős és igazi!

6. mikor heti egyszer talizunk a párommal képzeld nem d..gunk, jééé.. és még így is működőképes a kapcsolat, és nem vágyunk másra, csak egymásra!

7. hiába írod, hogy minden ember más, azonban az igazi mély tartós kapcsolat, amit összetart az igaz szerelem, az egymás iránti tisztelet, érzelmek, törődés, az minden embernél ugyanaz!

8. nem kor alapján mérik az érettséget! attól, hogy vagy xy éves, még agyilag nem biztos, hogy érett is vagy :)

9. tudod, elég sokat kerestem, míg erre a számomra tökéletes férfira találtam, úgyhogy bocsi, de inkább vállaltam ezt a távkapcsolatot, minthogy siránkozzak azon, hogy miért nem találok a környezetemben egy normális pasit...jééé... és működik a kapcsolatunk, és házasság is lesz belőle,...jéééé.. el tudod ezt képzelni.. kétlem :D

2017. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!