Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hétközben nem akar találkozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétközben nem akar találkozni? Titeket ez zavarna?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

a barátommal 2 éve vagyunk együtt, ő 28 én 23, komoly a kapcsolatunk. Ez a probléma igazából már a kapcsolatunk elejétől jelen van, és mindig is zavart, hol jobban, hol kevésbé. Ugyanis alapjáraton picit messzebb lakunk egymástól (80-90 km), de pont kettőnk közt félúton van egy város, ami nagyjából ugyanolyan messze van mindkettőnktől, és ott dolgozunk, ill. én tanulok. Eleinte ugye itt szoktunk találkozni, még a kapcsolatunk elején heti 2x, aztán ahogy elkezdtünk egymásnál lenni hétvégén, ez a heti 2 alkalom egyre "csökkent", igaz, az egész hétvégét együtt töltjük (péntek délutántól hétfő reggelig). Eleinte, mikor pár hónapja voltunk csak együtt, még fenntartottuk a hétközbeni egy alkalmat is, általában hét közepén összefutottunk a városban, aztán ez elmaradt, mert ő nem akarta - persze úgy volt, hogy egyikünk sem ér rá, de 90%-ban ő akarta. Nekem az órarendem a suliban minden félévben más, de mindig meg tudtam volna oldani egy délutánt, igaz, másrészt meg pont akkor nem zavart annyira, mert gyorsan eltelt az a 4-5 nap. De pl. nyáron, mikor nekem több időm, van, ő akkor sem akar találkozni, és azért ez rosszul esik nekem. Nem is arról van szó, hogy mindig, mert oké, én értem, hogy ő fáradt munka után (erre hivatkozik, meg hogy munka után már nincs kedve semmihez (hozzám se??), meg nem akar rossz kedvű lenni velem, meg stb.), de az már kicsit kiakasztott, hogy "különlegesebb" alkalmakkor sem akar, vagyis max. évente 2-3x hozom már fel neki, hogy hétközben is találkozzunk, de akkor is leráz. Legutóbb ez most volt, ami így konkrétan történt, hogy a múlt héten együtt nyaraltunk egész héten, de szombaton már mindenki ment haza, szóval a hétvége kimaradt. Erre mondtam, hogy hétköznap is találkozhatunk, messze lesz a péntek. Hiába felajánlottam, hogy felmegyek én a városba, elég lenne 1-2 óra is, stb. Erre kezte a kifogásokat, hogy: akkor későn érne haza, fáradt lenne, blablabla. Ami igazán fel tud húzni, hogy közben minden nap leírja, hogy mennyire hiányzom, de így nem igazán akarom elhinni. Egyébként meg tényleg érezteti, hogy szeret, pont ezért sem értem, miért nem törekszik arra, hogy picit többet lássuk egymást.

Persze rákérdeztem, hogy így akkor hogy tervezi a jövőt velem, ha hétköznap ő fáradt és rosszkedvű (amúgy szereti a munkáját!), akkor mi lesz ha együtt fogunk lakni, persze azt mondja az más, csak a városban mászkálni nincs kedve. De pl. eljöhetne hozzánk is (ugyanannyit utazna, mint haza), de azt sem akar.

Nem akarok már veszekedni vele mert hiába, úgyis mindig neki lesz "igaza", neki így jó, de én már magam sem tudom, hogy mit gondoljak erről, vagy más ezt hogy "tűrné", stb. Egyrészt értem, hogy fáradt meg utazik, meg akármi de na, ezek után hiteles a "hiányzol"? Ti mit tennétek a helyemben?

Köszönöm a normális válaszokat előre is. Ha valami fontos dolgot kihagytam a leírásból, kérdezzetek.


2017. júl. 12. 17:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
28%
És ezt szerinted ki olvassa el?! Röviden kellett volna!!!!!!
2017. júl. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Hm.. Nem teljesen értem az egészet. Mármint amit leírtál azt megértettem, de a párodat nem. Annyira nem lehet sajnos oda érted. Biztosan hiányzol neki, de annyira mégsem, hogy bármit tegyen azért, hogy együtt lehessetek, pedig a leírásból úgy tűnik, sokszor a kisujját sem kellene mozdítania. El kellene mondanod, hogy neked ez így nem jó, sőt szerintem már rég el kellett volna, lehet, hogy nincs a háttérben semmi, egyszerűen neki ez kényelmes, nincs kedve viselkednie előtted, szeretne munka után csak hazaérni és alsógatyában vakarózni a TV előtt (ahogy szerintem mindenki.) De talán ha kicsit a sarkadra állnál, hogy magányosnak érzed magad és egy kicsit többre lenne szükséged, mert benned ez így nem olyan erős, talán összekapná magát..
2017. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
"Eleinte, mikor pár hónapja voltunk csak együtt, még fenntartottuk a hétközbeni egy alkalmat is" - elég gyorsan kopik a lelkesedése.
2017. júl. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Persze, mondtam nem is egyszer, de màr nekem kínos :(
2017. júl. 12. 18:44
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek így nincs jövője. Remélem nem veszed bántásnak..Veled nincsen baj, normálisan gondolkodsz.

De a párodat nem értem.Felnőtt emberek vagytok, 2 éve együtt éltek.Akár az is logikus lépés lenne,hogy összeköltözzetek abban a városban, ahol ő dolgozik és te tanulsz.

28 éves, 2 éve barátnője van és oké neki,hogy csak hétvégén vagytok együtt? Ez nem normális szerintem. Nehezen tudom elképzelni így,hogy komolyan tervezz vele.

Ha mindketten szoktatok az adott városban lenni,akkor nem is értem,hogy miért nem találkoztok?

Mi most költözünk össze,de előtte is ha közel voltunk egymáshoz,akkor akár egy gyors puszira is összefutottunk..Volt hogy odamentem ahol éppen dolgozott ,csak hogy pár percet együtt tudjunk lenni(aznap nem találkozunk volna másképp), de olyan is volt sokszor, hogy ő jött oda ahol én végeztem és találkoztunk, beszélgettünk kicsit, vagy valami programot kitaláltunk a városban. (mi is hasonló szituban voltunk, mint ti, nem a városban laktunk)

Felőlem írhatná minden nap facebookon,hogy mennyire szeret..Ha nem tesz érte,hogy együtt lehessünk ez nem ér sokat..

Lehet ő ilyen típus, de hosszabb távon szerintem ez tarthatatlan.

Btw volt mielőtt összeköltöztünk,hogy 11-12-kor értünk haza mindketten, mert előtte találkoztunk a városban és sokáig beszélgettünk. Ha nem is minden nap, de néha azért bevállalhatná ,hogy kicsit később ér haza..

Kezdődik a Barátok Közt?Vagy miért siet annyira haza,hogy 1-2 órája sincs rád?:/

2017. júl. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Amikor nem volt autóm, akkor a kedvesem naponta jó másfél órával többet BKV-zott, hogy együtt lehessünk, amikor meg lett lakása, akkor meg én.

De nálunk nem lobbant el semmi, megyek is :)

2017. júl. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
:( Igazatok van amúgy, én sem értem. Az együtt lakàs több okbòl kifolyólag sem jöhet mèg szóba, ezzel nincs baj mert ebben egyetèrtünk. Engem "csak" a találkozások száma zavar.
2017. júl. 12. 19:05
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, de lassan ideje lenne felébredned.. :(
2017. júl. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Szerintetek ennyire rossz a helyzet?
2017. júl. 12. 19:08
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom de én is azt gondolom hogy ennek a kapcsolatnak nincs igazán jövője. Teljesen jogos, hogy neked ez rosszul esik, igenis elvárható lenne hogy hét közben is talizzatok, pláne hogy ott van helyben ahol dolgozik is. Heti egy ilyen nap az semmi. Mások még csomó mindent csinálnak munka után, ő meg képtelen heti 1 alkalommal a barátnőjével tölteni 1-2 órát? Ez nagyon gáz akárhogy is nézem.


Valami oka van annak hogy ennyire hajthatatlan, hogy még nyáron sem hajlandó ha oda mész akkor sem....


Nem lehet hogy van valami hétközi barinő is? Nem akarok ilyen csúnyát feltételezni, de nekem nagyon gyanús hogy ennyire hárítja a hétközi találkozásokat.


Szerintem mindenképp állj ki mostmár magadért, és ne neki "legyen igaza".

2017. júl. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!