Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok együtt egy sráccal. Az első hónapban minden tökéletes volt, de utána lassacskán egyre több probléma merült fel a kapcsolatunkban. Az elején órákig telefonáltunk, cseteltünk, ami most már csak napi 1 sor Hogy vagy? üzenet lett. Én nem azt mondom, hogy állandóan a telefonon lógjunk, na de ez azért elég kevés. Soha nem megyünk sehova, mert fáradt, holott 11-12 órákat alszik mindennap (és már neki az is kínszenvedés, ha pár órával előbb kell felkelnie, ha találkozni szeretnénk). Hétvégente vagy nála vagy nálam fekszünk egész nap, mint valami 70 éves pár. Semmi program... Amikor nála vagyok, akkor is képes napközben órákra elaludni, nekem kell felébreszteni, hogy nem azért jöttem át, hogy aludjon. Elég ritkán is találkozunk, heti 2x max, de akkor is állandóan elkésik. Volt mikor másfél, 2 órákat is késett és neki állt feljebb, hogy csúcsforgalom volt a városban és amiatt nem ért időben a talira. Ok, megértem, ha 15-20 percet késne, na de 2 órákat és nem is szólt?! Most 2 hétig nem is találkozunk, csak mert lerobbant a kocsija és ő nem hajlandó előbb felkelni és BKV-val utazni, inkább nem találkozunk. Mintha a kocsija meg az alvása fontosabb lenne, mint én.

És ami a legszomorúbb, hogy én ezekért mind beszéltem már vele legalább vagy 10x, de egyre bunkóbb, gúnyosabb stílusban reagál ezekre. Abszolút ő a tökéletes, hibátlan, én mégis mit képzelek magamról, hogy beszólogatok neki, nincs igazam, én vagyok vele a bunkó, mindenért őt hibáztatom. A legutóbb mondtam neki, hogy elhagyom, erre mondta, hogy szeret és elkezdett sírni, hogy próbál majd változtatni, mert a kapcsolatunk fontos neki. Ja, 2 napig éreztem is, hogy változott, de 3. nap folytatódott minden. Én azt gondolom, hogy az elején megjátszotta magát és ő ilyen lusta, kényelmes, semmittevő férfi valójában. Mit tegyek?



2017. júl. 13. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem is kérdéses, dobd ki a francba! Egyáltalán nem érdekled!
2017. júl. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Itass vele energiaitalt vagy vidd el egy kávézóba.
2017. júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Három hónap után felszínre került a valódi énje. Ez a srác kuka.

Az én párom is képes tizenórakat aludni, de sosem alszik el, ha együtt vagyunk és kimozdulunk gyakran, mert tudja, hogy nekem fontos és igyekszik a kedvemben járni.

2017. júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy csak 3 hónapot fecséreltél egy ilyen alakra.
2017. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy neki fontos, nem számítasz neki egy cseppet sem. Ez az ember önmagát szereti nem téged. Én lezárnám a kapcsolatot mielőbb.
2017. júl. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Én azt gondolom, hogy az elején megjátszotta magát és ő ilyen lusta, kényelmes, semmittevő férfi valójában." Ez így igaz, jól látod, csak az önzőt hagytad le. Teljesen leszar téged és az igényeid, kizárólag az övéi számítanak.


3 hónapos kapcsolaton simán túllépsz, a helyedben további 3 másodpercet sem pazarolnék egy ilyen alakra.

2017. júl. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nem érdekled, a szerelmes ember nem így viselkedik!
2017. júl. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!