Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden lány ilyen? Így viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány ilyen? Így viselkedik egy szerelmes barátnő?

Figyelt kérdés

Sziasztok

24 vagyok és több mint 7 hónapja megismertem egy nagyon csodás lányt. Ő 22 fősulin tanul én dolgozok. 7 hónapja együtt vagyunk nagyon szerelmesen. Azt mondta, hogy Én vagyok Neki a ,,Nagy Ő" meg az ,,Igazi" és hogy soha nem volt még ilyen szerelmes és nem szeretett még ennyire senkit sem meg gyakran poénkodik az esküvővel is. Látszik rajta, hogy komolyan gondolja velem, nem költözött hozzám de nagyon sokat költött a lakásomra (új bútorok, étkészlet). Én egyedül élek Ő a szüleivel. Nekem ez az első komoly párkapcsolatom eddig csak néhány hónapos futó kalandjaim voltak és nem volt benne ennyi érzelem. A lány amellett, hogy nagyon jól néz ki, értelmes is és nagyon házias, tipikusan az a feleségnek való (odadó, tele van szerettel, főz, mos, takarít postára megy kb így tudnám kifejezni) szóval nehéz ilyen párt találni. Minden szuper kettőnk közt egy dolgot leszámítva. Az pedig a természete ami úgy változik mint az időjárás. Néha vannak hülye húzásaim azt el kell ismerni (nem csalom meg) ilyenkor napokig bevágja a hisztit és bunkózik velem meg távolságtartó. Ezzel még nincs is baj, mert ez jogos ha hülyén viselkedtem, viszont az esetek felében ok nélkül jön belőle ez a távolságtartó bunkó Énje. Semmi rosszat nem csinálok Ő odáig van tőlem meg vissza, aztán átjön és pár perc múlva mint akit elvágtak teljesen ellentétesen viselkedik velem minden ok nélkül. Ilyenkor mindig kérdezgetem, hogy mi a baja, én csináltam e valamit csak nem tűnt fel nekem, vagy otthon van e baj a családjában vagy mi bántja ennyire. Mindig az a válasz semmi baja minden oké. Ilyenkor akárhogyan közeledem felé nem tetszik neki. Ha odabújok hozzá az a baj, ha megpuszilom az a baj, ha csinálok neki valamit enni akár a szendvicset vagy valamit az a baj... Az a kérdésem hogy minden Nő ilyen egy bizonyos idő után? Hülye kérdés de tekintettel arra, hogy Ő az első Nő az életemben akivel már lassan 8 hónapja együtt vagyok párkapcsolatban így nincs viszonyítása alapom. Lehet hogy csak most kezdem megismerni a valódi természetét? Depressziós? Vagy mik ezek a hirtelen hiszti-depi-bunkó-távolságtartó rohamok? Próbálom megfejteni de nem megy. Leültem vele már erről beszélgetni végig hallgatott és mindenre egyetértő Oké volt a válasza arra meg, hogy ez miért van annyit mondott, hogy Ő sem tudja. Aztán sértődötten hazament. Ezek után 3 napig olyan cuki volt, hogy elképesztő vacsorával várt haza kitakarította a lakásomat, gondolom belátta hogy úgy bánt velem ahogy nem kéne. Ma átjött hozzám megint előjött a bunkó Énje minden ok nélkül kb 5 perc után. Én tuti nem csináltam semmi rosszat ami miatt így kellene viselkednie velem. Szakítsak vele? Lehet később csak rosszabb lesz? Vagy minden nő ilyen egy komoly párkapcsolatban? Nem gondolom, hogy szakítani akar velem vagy nem szeret már.


2017. júl. 14. 03:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
U.I Ja és ez még kevés a borderline-hoz, van ilyen barátnőm, és az ennél messze összetettebb dolog.. EZ nem személyiségzavar ( legalábbis más jelét nem írta a kérdező, de idővel az úgy is kiderülne.)
2017. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
47%

Ne piszkáld, ha éppen be akar zárkózni, az a legrosszabb amit tehetsz.

Szakítani? NAGY MARHASÁG, HOGY ESZEDBE JUT EGYÁLTALÁN.

Te meg fékezd meg a hülye húzásaidat, az is segíthet a dolgon.

2017. júl. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%

Érdekes milyen egybehangzóak a válaszok. Én nőként nem viselném el ezt a páromon és én sem csinálom ezt, szerintem gyerekes minden ok nélkül bunkózni, hisztizni a másikkal mert épp olyan hangulatom van. Bennem lerombolná a stabilitás érzését, mindig aggódnék hogy ha jól megy minden akkor mikor jön ki megint a hiszti, meg úgy alapjáraton, nekem fontos a nyugalom és a békesség, persze ha van probléma meg kell beszélni, de hogy azon kívül feszkót csinálni a semmire nekem sok lenne. De hát kinek mi. :)

22L

2017. júl. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
81%

Egyetértek az előttemszólóval. Amit leírsz, egy lépésnyire van az érzelmi zsarolástól, de mindenképp passzív agresszió szerintem elég veszélyes magatartás. Persze senkinek sem ugyanolyan a hangulata mindig és fiatalok is vagytok, de a kapcsolatért való felelősségvállalásnak az is része, hogy tiszteljük egymás határait és nem nyomorítjuk a lelkét azért mert most épp rajtunk van a hoppáré.

Szépen ki kell fejezni, hogy most szükségem van öt percre egyedül, vagy most/ilyenkor azt kérem tőled, hogy pl. Ne tedd szóvá a rossz kedvemez vagy beszélgess velem vagy ne beszélj csak ölelj meg vagy bármi.

Szerintem nem okos ötlet hagyni a másiknak, hogy gumiszobának használja a lelkedet, mert ha hagyod, akkor nem fogja abbahagyni. Ráneveled, hogy plusz figyelmet és szeretet kap a szemét viselkedésért. Király lesz ha két gyerekkel felszerelkezve a teljed anyai mártír szerepet felöltve fog téged ideoda pattogtatni az aktuálus kedve szerint.

2017. aug. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Interferencia ***** válasza:
56%
Nekem is volt ilyen tapasztalatom, nagyon idegőrlő tud lenni, ez volt az egyik szakítóok.
2017. aug. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Pacsi kérdező! Ezt akár én is kiírhattam volna. Az én barátnőm is ilyen. Mi is kb 8 hónapja vagyunk együtt és nekem is, meg neki is ez az első komoly kapcsolat. Amikor megkérdezem tőle, hogy miért bunkó, akkor mindig azt mondja, miután lenyugodott, hogy nem direkt csinálja. Volt olyan, amikor azért veszett össze velem, mert mertem válaszolni egy kérdésre és mondta, hogy szakítsunk, megtiltja, hogy szeressem, utáljam meg, viccből jött össze velem (írtam is ki egy kérdést erről: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka.. ) Nála is 2-3 napig tart egy ilyen hiszti, utána meg lenyugszik és tök cuki (óvatosan kell vele bánni még 1-2 napig). Nem akarok vele szakítani, mert nagyon szeretem, de így nehéz, sokan mondták már, hogy ott kéne hagynom... én is nehezen viselem az ilyen veszekedéseket. A múltkori után (belinkelt kérdésem), miután lehiggadt, azt mondta, hogy ilyenkor hagyni kell, nem kell hozzászólni és hagyni kell 1-2 napot, hadd mérgelődjön (a semmin)...

Ha szereted, akk sztem ne szakíts vele, hiába mondják, hogy később rosszabb lesz (én már gondolkozok egy pszichológus bevonásán is, szerintem nagyon sokat tudna segíteni, csak félek, hogy ebből is veszekedés lenne, hiába akarok neki jót)

2017. aug. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
73%
en a helyedben keresnek jobbat
2017. aug. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!