Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha orjong azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha orjong azért, mert osszecsokiztam véletlenül az újonnan vasarolt ruháit?

Figyelt kérdés
Beleejtettem veletlen a csokit a ruhas zacskóba,amit uj ruhakkal volt tele. De azonnal kimostam,es orjongott durvan es káromkodott,ijesztő, hogy ez igy kihozza a sodrabol.
2017. júl. 14. 09:50
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Persze nem esik jol az embernek,ha osszefoltozzak a ruhajat, de a piicsaba ismetlese agresszivan, es a csapkodás az mar nem elfogathato es a duhongo hangnem.
2017. júl. 14. 10:45
 12/20 anonim ***** válasza:
81%

Én meg egy lábos paradicsomszószt borítottam egyszer a férjemre véletlenül..most akkor ki kellett volna törnie a nyakam érte?


Most még csak ezen őrjöng,aztán mi lesz később? Megy a pofon mert nem elég tiszta a lakás? Megveri a gyereket ha összekoszolja valamijét? Ha félsz tőle hagyd ott,ez egy állat.

2017. júl. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
79%

Én is kiakadnék biztosan, de azért csak megnyugodnék, hiszen nem volt szándékos. Nem állok jól anyagilag, nekem egy szatyor új ruha tönkretétele felérne egy kisebb érvágással, úgyhogy nevetni biztos nem tudnék.

Bántani ugye nem bántott? Az elég gáz lenne, akkor azt mondanám, hogy menekülj.

De nem lehet, hogy depressziós kicsit? Én magamról tudom, hogy depresszióm miatt a normálisnál jobban kiakaszt, ha valami tönkremegy, még ha nem is nagy dolog, csak épp örömet okoz.

A kislányomnak lövettük ki a fülét múlt héten, pár nap múlva elhagyta az egyiket, nem lett meg, kiborultam, mert arra nem adtak garanciát és úgy örültem neki, hogy van fülbevalója végre. Kevés a pénzünk, nem mászkálunk sehová, beszűkült az életem, ez nekem olyan kis luxus volt, erre egyből kiesik a füléből.

2017. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
78%
Itt valami nagyon lepontozós egyén járt, mert leírtam egy igaz történetet és full lepontozták... itt csak a kamus dolgokat pontozzák fel meg akinek 35 cm-es fsza van? :D
2017. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Raadasul o szórja a penzet, nem kell felteni van mibol vasarolnia...lelkileg instabil az biztos, es idegbetegnek.latom a reakcioi vegett. A gyerekkel nem tudom mit csinalna, ha osszefirkalna a falat mondjuk stb...
2017. júl. 14. 12:03
 16/20 Szergej55 ***** válasza:
Nem egészen százas a hiszérika, akármelyik nemből is való, kuka.
2017. júl. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nyilván én is kiakadnék, ha velem történne ez meg, de azért nem örjöngenék. Max letudnám annyival, hogy "Francba", aztán bedobnám a mosógépbe.


Szerintem nem normális a reakció, de hát kinek mi.

20/L

2017. júl. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
70%

Lepődj meg, de teljesen normális, hogy vannak olyan emberek, akik nem tapsolják meg nevetve, ha összegányolod a vadiúj ruháikat.


(Szerintem az itt nagy bőszen helyeslők sem.)

2017. júl. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
24%
Utolsó. Ki nem szrja le, ezek csak tárgyak. A párunkat semmilyen dolog elrontása, összetörése,koszolása miatt nem kellene megbántani. Kár, hogy még fejben nem tartasz itt, majd egyszer megérted talán.
2017. júl. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Uccsó.


Jó, te szent vagy. Az se normális dolog, de tegyük fel, hogy most, itt az.


Akkor már van egy darab ilyen "ember".

2017. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!