Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolat vagy a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolat vagy a legjobb barátom?

Figyelt kérdés
Nagyon zanzásítva: az egyik legjobb barátom konkrétan egy nagyon szép nő. Hosszú évek óta jóban vagyunk, mindenben kitartottunk egymás mellett, sűrűn járunk össze bulizni, együtt utazunk erre-arra, nyaralunk, közös családi események, stb. Nemrég beleléptem egy kapcsolatba, és bár nagyon jól tudom, hogy nem életem szerelméről van szó, nem akarom elcseszni, ennek ellenére a barátomat sem szeretném elveszíteni. De a nőm iszonyúan féltékeny a barátomra. Saját bevallása szerint azért, mert láthatóan sokkal jobban érzem magamat a barátommal, mint a vele. Én ezt másként látom, mindig így viselkedek vele, egyszerűen megvan a közös hullámhossz, és kész. Külön nehezít a helyzetet, hogy a barátságunk kezdete óta már több kapcsolatunk is ráment erre a féltékenykedésre, rám is féltékeny volt az összes pasija az elmúlt években, és rá is az összes barátnőm. Mit gondoltok, mi ilyenkor a teendő? Közel 30 évesek vagyunk, nem nagyon érünk már rá pattogni, de miközben a kapcsolatok jönnek-mennek, a barátságunk mindig megmaradt, és egyikünk sem szívesen áldozná be egy párkapcsolatért.

2017. júl. 14. 11:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Nem kérdeztek butaságokat, de ő félti a barátságunkat én pedig nem akarok sem erőszakosan nyomulni (tehát én is féltem), de életem végéig sem fogok rá várni. Ezért mindketten keresünk mindig mást, még ha nem is sok sikerrel. :)"

Ne haragudj, de ez így nagyon gáz... egyértelmű, hogy nem ok nélkül féltékeny akármelyik csajod erre a barátra, ill úgy tűnik, a másik oldalról a pasik sem. Ez a duma, hogy azért nem jön össze veled, mert félti a "barátságotokat", nem mellesleg tudja, hogy egyébként "rá vársz"... stb., ez mindent elmond. Ez nem egy szimpla barátság, nem értem, miért áltatjátok magatokat ezzel (mondom ezt úgy, hogy nekem is van férfi barátom, akit kb. ovis korom óta ismerek, szinte együtt nőttünk fel... de mi tényleg csupán barátai vagyunk egymásnak, nem több). Nincs ezzel semmi baj, húzzátok egymást nyugodtan, ameddig akarjátok, de azon fennakadni, hogy ezt látva (mert hiába nem hiszed, látszik rajtatok) a "párjaitok" féltékenyek lesznek... hát ne haragudj, de vicces. Te nem lennél féltékeny, ha a barátnődnek (aki mellesleg harmadik félként hivatkozik rád, akit csupán bevon az ő világi "barátságába", egy olyan barátságba, ami már azzal is túllépett egy határt, hogy egyértelműen tudja a srác, hogy a barátnődnek bejön, és vár rá...) lenne egy ilyen "barátsága"?

Mégis mit vársz, de komolyan? Ez így nem fog működni, bele kell harapnod valamelyik ujjadba...

Vagy a "barátodat" kell végleg elengedned, és igazi párkapcsolatba kezdened, vagy a "barátoddal" kell dűlőre jutnod.

2017. júl. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!