Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan fiú, aki képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú, aki képes lenne járni olyan lánnyal, akinek nincs diplomája?

Figyelt kérdés

Két barátom is volt, akik közölték, hogy ők nem járnak olyannal, akiknek nincs diplomájuk, mert az tanulatlan, iskolázatlan és szégyellnék. Valamiért nem is vagyok velük már együtt...:D

Volt a terveim között egyetem, de végül inkább követtem az álmaimat és olyan képzést végzek, ami nem ad diplomát, de legalább nem utálom majd amit csinálok, sőt, szeretem.

Egyáltalán miért a papír fontos? Az intelligencia nem egyenlő a lexikális tudással és a papírokkal...


2017. jún. 10. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora gyökereket fogtál ki xD
2017. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
True :D
2017. jún. 10. 17:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne, kit érdekel egy papír? "de végül inkább követtem az álmaimat és olyan képzést végzek, ami nem ad diplomát, de legalább nem utálom majd amit csinálok, sőt, szeretem". Ez a fontos, nem azt, hogy van-e diplomád. Ez meg nagyon pozitív :) 23/F
2017. jún. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kifogtál 2 sznobot, ennyi.

Attól még sok pasi nem fog a szemétre dobni emiatt.

2017. jún. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

# 3


"Hogyne lenne, kit érdekel egy papír?"

A hasmenésest érdekli ám:DDD


A kérdésre válaszolva...Már követelmény, mert kinek ilyen papírja van, annak józan esze-értékrendje-tudása nincs;)

Oké, akad egy maréknyi kivétel, de nagyon kevés.

Ez olyan aranyos:


https://www.youtube.com/watch?v=PyMhBoqjAvk

2017. jún. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen csökött agyúak mit kezdenének egy diplomással? :D Jahh, hogy észt is örököljön valakitől a közös gyerek..?!
2017. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezek tényleg csak elitista sznobok. A gond nem is az, hogy nincs diplomád. Az max annyit jelent, hogy a szakmádban magasan képzett vagy (jobb esetben). Műveltséget, intelligenciát nem ad. A gond inkább az, hogy ha erre a típusra buksz. :D Mert esélyes, hogy ezeket később is bevonzod majd...
2017. jún. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem számít a papír. Mondjuk egy érettségi azért legyen. :)
2017. jún. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs diplomád? Mégis hogy képzeled ezt? Nagyon fontos a papír... főleg, has elfogy a wc-n :D

Hát 2 idióta beképzelt majmot sikerült kifognod. Milyen diplomájuk van? Diploma nélkül is nagyon jól el lehet lenni. Csak a wc-n számít a papír. Keress normális fiúkat, pl engem :D

21/F

2017. szept. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!