Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyanok itt, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyanok itt, akiknek van tapasztalata ilyen természetű kapcsolatokkal? Hogyan lehet ebből kilépni, hogy ne sérüljek mégjobban? Már így is egy zombi vagyok.

Figyelt kérdés

Párommal egy éve ismerkedtünk meg. Akkor én még kapcsolatban voltam. Nem volt megcsalás, csak lezártam akkori párommal, aki amúgy egy nagyon jólelkű férfi volt. Párom az elejétől kezdve féltékeny volt az exemre, de ez az idő haladtával egre rosszabb lett. Hihetetlen gyorsan az ujja köré csavart, 1(!) hónapnyi együttjárás után már iszonyú szerelmes volt, állandóan velem akart lenni, már házasságról, gyerekről beszélt. Én lassítaani akartam, de teljese magával sodort. A lila ködtől nem is láttam, és ő is oda volt értem, körbeugrált, virágot hozott, vacsik, pezsgő, tömény romantika. Fél év együtt járás után összeköltöztünk, és onnantól csak féltékenyebb lett. Nem járhattan el a barátaimmal szórakozni nélküle, mert az egy alkalom a megcsalásra szerinte. Naponta többször felhívott, hogy mennyire szeret, oda van értem.

Az exemmel egyszer összefutottunk, felajánlotta, hogy hazavisz,de nem volt köztünk semmi. Talán hibáztam, hogy beültem hozzá, de párom megkereste az exemet a lakásán, és megfenyegette.

Egész kapcsolatunk alatt alig beszéltünk hétköznapi dolgokról, csak az exem volt a téma, egy-egy összeveszésnél a fejemhez vágta, ha nem tetszik ez az élet, akkor paakoljak össze, és menjek vissza hozzá.

Megalázóan beszélt rólam a családja előtt, hogy én egy királylány vagyok, aki nem szereti a házimunkát. Én mégis ittam minden szavát.

Egy veszekedés alkalmával, amikor már a tesómra is féltékeny volt, összepakoltam, és eljöttem. Most pedig nem találom a helyem a világban, tudom hogy hülye vagyok, de hiányzik, és megszakad a szivem.


2017. júl. 15. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg hülye vagy..
2017. júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek, mi hiányzik? Az állandó féltékenykedés meg rinya? Milyen "férfi" ez az ember? Roppant romantikus és kellemes lehetett együtt lenni vele, ha amúgy kb minden csak a féltékenykedéséről szólt. Ahogyan ő vonzódott/vonzódik hozzád az beteges ragaszkodás. Minden mozdulatodban csak a megcsalást látja ezek szerint. Az ilyen embert messziről kerülnöd kéne de ha te mazochista vagy akkor sok sikert a csávóval, biztos szép életetek lesz így.


Ez, hogy még a testvéredre is féltékeny hát sírok a nevetéstől komolyan. :D

2017. júl. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit tudok tanácsolni, hogy tiltsd le mindenhonnan és próbáld meg kipihenni magad, illetve gondolataidban mantrázd a kapcsolat árnyoldalát, idővel az agyad és a szíved is felfogja, hogy jól döntöttél. Pl ezt a leírást is elolvashatod többször, mert szépen összefoglaltad, hogy milyen furfangosan behálózott!
2017. júl. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A létezõ legjobb dolgot tetted...

Amit érzel most, az nagyon csalóka, valójában nem õ hiányzik, csupán a megszokás és egy normális társ iránti vágy. Ezt az ürességet próbáld pótolni valamivel, ami boldoggá tud tenni, ennyi a titka.

Menni fog.

2017. júl. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elszállt a lila köd, már látod a hibáit. Ha nem tetszik, akkor ideje továbblépni! :)


Nem változtathatod meg őt, ő ilyen!

2017. júl. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!