Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye még beleszerethetek attól még, hogy nem volt szerelem első látásra?

Figyelt kérdés
van vki akivel nemrég jöttünk össze de nem vagyok szerelmes belé csak nagyon tetszik és szeretek vele lenni. csak fura h nem vagyok még szerelmes belé.
2010. máj. 21. 18:13
 1/4 anonim válasza:
idővel minden ki fog alakulni ha ö az igazi akk szeretni fogod ha nem akk azt is meg fogod tudni és enyi
2010. máj. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a barátomba 1 hónapig nem voltam szerelmes, csak voltam vele, igaziból imádtam vele lenni, de ő inkább barát volt abba az 1 hónapba, aztán első hónap után én olyan szerelmes lettem:) És azóta is tart ez az állapot:)
2010. máj. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán beleszerethetsz:) Persze, ez egyértelmű!!!
2010. máj. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Persze.:) Ez a való élet, nem pedig egy szerelmesregény.
2010. máj. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!