Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom és szeretem is a barátomat hogy lehet valaki egyszerre szeretni és gyűlölni annyira, hogy?

Figyelt kérdés

Nem tudom mivan velem...:(


A barátomat tiszta szívemből szeretem és már 2 év 1 hónapja együtt vagyunk.


De van amikor úgy érzem megfojtanám. Nagyon nagyon haragszom rá ha valamiért veszekedünk olyankor neki mennék, megtudnàm ütni vagy ha csak ül mellettem, de tudom,hogy előtte engem valami nagyon apró dologgal megbántott akkor csak nézem és utálatot érzek, megütném, megrugnám kicsit, azt akarnám neki,hogy fájjon és kiabáljon, örjőngjön és a képébe tudjak nevetni.


Máskor viszont annyira erősen ragaszkodom hozzá és szétrobban a melkasom a szeretettől annyira szeretem őt...:( néha csak magamhoz ölelem, megcsókolom vagy este amikor hozzámbújik akkor belecsókolok a tenyerébe és a csuklóját puszilgatom. Minden porcikáját szeretem és elfogadom őt olyannak amilyen, imádom a mosolyát,hogy boldog velem, tökéletesnek látom, felnézek rá, tudom,hogy szeret engem és én is őt. Elvàlaszthatatlanok vagyunk.


De van amikor egyszerűen nem bírom már...:( Utálom is néha és a két év alatt számtalanszor éreztem ezt a kettős dolgot vele kapcs :(...


Hogy lehet valaki szeretni és gyűlőlni?


Normális ez? :(..


L/24


2017. júl. 15. 22:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát igazából a barátoddal is vannak gondok....
2017. júl. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A borderline egy pszichés betegség. Egyik fő tünete a hirtelen hangulatingadozás. Olyan mértékűek, amiket te is leírtál. Jellemző, hogy a beteg elfelejti ezeket. Amúgy amit írtál a barátodról is, hát, egy kicsit érthető, hogy fel viszi a pumpát, de nem í
2017. júl. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
De nem így kéne viselkedned.
2017. júl. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
De ha nem csinál semmit akkor is olykor utàlom és ez ellen nem tudok tenni. Csak azt érzem,hogy utálom, megütném. De nem teszem, sosem bántanám őt, mert szeretem is nagyon, kimondhatatlanul. Nem mernék fájdalmat okozni neki, szegényt nagyon sajnálnám :( a szívem megszakadna ha bántanàm vagy megütném csak kicsit erősebben. Sosem tettem :( ezután sem lesz ilyen, de az érzés megmaradt még 2 év után is és néha megőrülök ettől. Máskor meg az a baj,hogy nagyon szeretem és olyan mintha felrobbanék nem tudom elégge kimutatni neki, mindig vele lennék, és szorosan ölelném,nem akarok elengedni. Most olyan időszakom van,hogy kb napi szinten mást érzek. Most pl imádom,szeretem őt és örülök,hogy mellettem van, de kb pár óraval ezelőtt megfojtottam volna és beleordítottam volna az arcàba hogy utállak!
2017. júl. 16. 00:09
 15/17 anonim ***** válasza:

"Leginkább akkor húz fel nagyon,ha számonkér valamiért vagy "parancsolgat", próbál irányítgatni vagy kisajátítóan viselkedik. Olyanokra gondolok mint pl nem mehetek bulizni többet, mert egyszer voltam csak, de berúgtam kicsit és egyik barátnőm bátyja vitt haza kocsival. Ezért a barátom nagyon mérges volt, mert több okból is féltett feleslegesen és úgy kezelt mintha megszabhatná nekem,hogy mit szabad és mit nem. "


Ez nagyon gáz.

Mit szokott meg megtiltani neked?

Esetleg emberektől nem tilt el?

2017. júl. 16. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
46%
Irtak hogy beteg vagy, menj orvoshoz.
2017. júl. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez normális. Attól hogy valakit szeretsz még nem jelenti hogy minden pillanatban rózsaszín köd lebegi körül,főleg hosszabb idő után. Gondoljatok bele a szüleitekkel,testvérekkel is vannak viták amikor úgy érzed gyűlölöd,soha többé nem akarod látni,de ez elmúlik amint elszáll a harag.

Egyébként teljesen megértelek,kérdező,én is sokszor így érzem magam. Én is nagyon szeretem a barátom meg nagyon jól megvagyunk,de van egy pár dolog amivel úgy feltud húzni hogy meg tudnám ütni.Például ha kényeskedik,öntelten viselkedik,dicsekszik olyannal,amit tudom hogy nem ő érdemelt ki meg stb. Piszkál hogy látom hogy mennyire romlott tud lenni,de nem tehetek semmit ellene,meg így kell elfogadnom,de attól még szeretem nagyon. Biztos nekem is vannak rossz tulajdonságaim amik őt zavarják,szerintem ez természetes,emberek vagyunk.

22/L

2017. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!