Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon feltekeny vagyok a baratnomre, ertheto az ok amiert?

Figyelt kérdés
A baratnom mielott megismet 1 evig nem volt baratja, 1 ejszakas kalandja kozbe nem volt mert vagy komoly vagy nem jon ossze. Ma elutazott egy par baratnojevel a baratnoi szuleihez 2 napra, meg van egy fesztival. Eddig minden nap beszeltunk eleg sokat. Gondoltam ma nem irok annyit, mivel hadd szorakozzon. Reggel joreggelt hogy aludtal, delben elindultam, 4 kor megerkeztem, kuldott 9 fele 2 kepet, megkerdezte hogy hogy vagyok, es most este joejt. Megkerdeztem mi van most vege vagy mi? Anyit nem mondott egesz nap hogy szerelmem, vagy szeretlek, vagy egy puszit kuldeni, vagy felhivni, es kerdeztem miert valtozotr meg. O nem valtozott meg, nem tudom miert hiszem azt. Hozza teszem, egesz nap aktiv volt messengeren ..., csak epp nekem nem irt. Lemerem fogadni a kolleganoivel vagy kitudja lehet par kollegaval is beszelt mint szokott.. mulkor ott aludtam nala ejszaka 11 kor kuldott egy kepet egy fiu neki.... nem tudom miert teszi ezt.?
2017. júl. 15. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de hány éves vagy, 16?
2017. júl. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
21F, 22L.
2017. júl. 16. 00:07
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyám borogass... Neked se való még párkapcsolat...
2017. júl. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly? Szerintem beszélgess vele erről, de először magadban tegyél rendet. Nem normális,hogy ilyen miatt féltékenykedsz.


19/L

2017. júl. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de nagyon gyerekes vagy. Hagyj már neki 1-2 nap "nyugit". Ez nem a világ vége, ennyit csak kibírsz már nélküle. Ne ellenőrizgesd és ne gondolj semmi rosszra, ha most hisztizel, azzal csak ezt éred el, hogy amikor hazajön, akkor se lesz kedve veled beszélni/találkozni.
2017. júl. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Mi van?

Írt, küldött képeket, mit akarsz még?

2017. júl. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

először is enyhén szólva igénytelen a megfogalmazás.

másodszor meg tényleg hülye és gyerekes vagy. abszolút túldramatizálod.

2017. júl. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Két maflást érdemelsz te. A barátnődet meg majd én bologgá teszem :)
2017. júl. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hulye kapnek egy ilyen nyavalygo kisfiutol, aki rogton a gyakorira szalad, mert aznap nem mondtam neki, hogy szeretlek...
2017. júl. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem már meg is csalt.
2017. júl. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!