Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam el vagy várjak rá?

Figyelt kérdés
Elég hosszú a történetem de megpróbálom rövidre fogni. Éppen szünetel a 6 éves párkapcsolatom. 16 évesen jöttünk össze, mindegyikünknek a másik volt az első. Idén februárban megkérte a kezem, 3 hónapja pedig összeköltöztünk Bécsben, és mind a ketten itt dolgozunk. Az összeköltözés óta sokat veszekszünk. Én sajnos az egész kapcsolatunk idején rá akartam eröltetni az igazamat és azt akartam, hogy mindig azt tegye amit én mondok. 2 hete azt mondta végeztünk mert nem bírja tovább velem. Azt mondta kiöltem belőle minden jót. Sajnos későn de beláttam, hogy egy pasit nem lehet irányítani. Kiderült, hogy az egyik kolléganőjével kialakult köztük valami. Kétszer találkoztak, de csak csókok voltak. Akkor 2 hete vele akart lenni, hozzáteszem a csaj 3 évvel idősebb nála. Én el akartam költözni de a "párom" nem hagyta, mondván még túl korai, ne menjek el mert nem tudjuk még mi lesz a vége, csak egy kis szabadságra van szüksége. Tegnap nagyon kiakadtam, mondtam, hogy nem bírom ezt tovább. Sírt előttem és azt mondta velem akarja leélni az életét de most kell neki pár hónap szabadság. És kérte hogy adjam meg neki ezt és utána minden jó lesz. De nem tudja ő sem, hogy mi van vele. Azt mondja ha változom és nem akadok ki mindenen akkor minden rendben lesz és ő csak erre kér időt. Persze hozzátette, hogy nem akar összejönni a kolléganőjével de senki sem tudja mi lesz. A csaj akarja őt természtesen... A "párom" minden este elmegy a haverjaival, egyik este a csaj is ott volt és elvitte a párom pulcsiját mert fázott és azt írta neki, hogy a pulcsijával alszik... Nagyon nehéz nekem ez az egész. Ja és együtt alszunk, minden nap lefekszünk egymással. Egyszerűen nem értem ezt az egész helyzetet. Annyira félek, hogy egy nap hazajön és azt fogja mondani, hogy költözzek el mert összejött a csajjal. Előbb is beszéltünk telefonon és sìrt, a 6 évalatt egyszer láttam sírni, a nagyszülei temetésén. De ebben a két napban már kétszer is. Sírt a telefonban és mondta, hogy szeret de nem tudja mi ez amit érez a csaj iránt és ezt akarja tisztázni magában, és azt szeretné látni, hogy változom. Szeretem őt, ő az igazi és nem tudom mit tegyek. Szerintetek?

2017. júl. 16. 10:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert kihasználja a helyzetet. Most sebezhető vagy, mert szereted őt és "gyengének" mutatod magad. Szerintem ha szeretne a barátod igazán, őszíntén és fele annyira mint te őt akkor nem így viselkedne veled. Próbáld meg elengedni,tényleg nincs ennek így értelme. Csak magadnak okozol nehézséget.


19/L

2017. júl. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Többször smároltak. A csaj a puklcsijával alszik. Szünetet kér, hogy kipróbálhassa őt is.

Biztos nagyon szeret. :D

2017. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem azért kér szünetet, hogy kipróbálhassa őt is könyörgöm. Ezt ki mondta?? És nem ő mondta a csajnak, hogy aludjon a pulcsijával. Ez szerinte is nevetséges. Arra kért időt, hogy lássa változnak e a dolgok köztünk. És sosem érzett semmit még más lány iránt. De mivel itthon csak a veszekedés ment, a munkában meg ha találkoztak a csaj mindig kedves volt vele, főleg hogy a csaj kapcsolata is szar volt így megértették egymást. Nem arra kért időt, hogy válaszon. Ezt senki sem mondta. Nekem a legrosszabb elhihetitek. Elmennék ha nem itt dolgoznék. De azért ez nem ilyen egyszerű. Elköltözni még nem tudok saját albérletbe mert az nagyon drága és egyedül nem tudnám fent tartani.
2017. júl. 16. 14:49
 14/18 anonim ***** válasza:

"csak egy kis szabadságra van szüksége"

"kell neki pár hónap szabadság"

"nem akar összejönni a kolléganőjével de senki sem tudja mi lesz"

"nem tudja mi ez amit érez a csaj iránt és ezt akarja tisztázni magában"


Te magad írtad le, hiába mentegeted a pasit. Persze, jó vagy neki, biztos lyuk, meg nyilván ragaszkodik is hozzád, nehéz elengedni a sok évet, de te magad írtad le: ha a másik csaj bejön, akkor simán közölheti veled egyszercsak, hogy költözz el. Akkor mihez kezdesz?


És most őszintén, tényleg ennyire becsülöd magad? Csak azért, mert naponta megfektet, elnézed neki, hogy más csajba van beleesve?

Bécs nem a világ vége, ha nehezen is, de akár még itthonról is ki tudsz járni melózni, amíg nem oldod meg a lakhatási gondokat, nehogy már a lakás miatt prostituáld magad egy olyan pasinak, aki a menyasszonya mellett mással smárolgat...

2017. júl. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem kell védened. Te magad írtad le a tényeket, mi szerint neki most hű de jó ez a szabadság de még ő is gyerek mert közben maradna a biztosban veled. Te meg azért vagy vele mert hagyod, hogy fájjon neked, hagyod, hogy tegye amit akar nem számítva, hogy ezzel fájdalmat okoz neked s megaláz s vagy olyan hülye, hogy azért mindennap lefekszel vele s együtt alszotok.

Nem. Veled van? Akkor nem találkozik mással, keres más munkát, veled csinál programokat nem a barátokkal téged meg hagy a házban had agyalj hol jár mikor még a munkaidejében se tudod hány fél mondat, kedves mosoly és a többi várja...

Nincs veled vagy nem tudja mit érez? Jó akkor ne legyen. De akkor a veled lakás, az hogy főzöl, takarítasz, lát, hülyíthet és lefektethet messze nemjár neki mert eljárszotta.

2017. júl. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Elég rossz helyzet, de szerintem hagyd el😕
2017. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Igazatok volt! Tiszta hülyén érzem magam! Megaláztam saját magam. Ő meg egy szar alak amiért ezt csinálta. Megbeszéltük, pénteken elköltözöm, a munkát meg tudom oldani ingázással amíg nem jövök egyenesbe lakhatás szempontjából. Azért is hitegetett mert nem akarta, hogy bajom legyen, hogy tönkremenjek. Sajnálja, hogy megalázott bár szerintem még nem látja teljesen át a helyzetet, azt, hogy mit is csinált igazából. Sajnos ő maga sem tudja, hogy mi történik vele. Látom rajta, hogy önmagát keresi. Tegnap beszéltük meg, hogy vége normálisan. Azóta többször beszélgettünk és teljesen más ember volt mint aki pár napja hitegetett azzal, hogy velem akar lenni csak kell a szabadság. Azt láttam, hogy megkönnyebbült és én is. Borzasztó nehéz lesz az biztos. Minden dolgot együtt éltünk át először, sosem voltunk mással. És ez összekovácsolt minket. Tudom, hogy nem létezik barátság az exel de egy ideig még tartjuk a kapcsolatot aztán meglátjuk, hova vezet a „barátság”. Sok kimenetele lehet a dolgoknak. Lehet örök barátok leszünk. Lehet, hogy egy ideig még jóban leszünk aztán napról napra kevesebbet beszélünk és csak egy jó emlék lesz. Lehet, hogy újra egymásra találunk pár év múlva. De most csak sodródom az árral. Kinyilt a világ. Előttem az élet! A sok lehetőség! Köszi mindenkinek, még azoknak is akik durvák voltak! :)
2017. júl. 18. 17:21
 18/18 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező?
2020. aug. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!