Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek a barátommal végleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a barátommal végleg összeköltözni a lakásunkba?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a barátommal. Sikerült végre megvennünk egy kisebb lakást ráadásul a várostól nem messze. Már nagyon régóta terveztük az összeköltözést, voltunk is már közös albérletben pár hónapig, de aztán költözés volt másik városba visszamentem addíg a szüleimhez aztán a barátomhoz,hogy közel legyek albérletbe mentem megint már abba a városba ahol a barátom volt. Ő akkor még a testvérével élt és én nem szerettem volna bonyodalmakat. Napi szinten találkoztunk, és sokszor nálam aludt.


Jövő héten már vihetjük is a cuccainkat és beköltözünk. De nagyon izgulok, félek. Szívem szerint visszatanácolnék vagyis néha ezt érzem. Mert attól tartok nem fog műkődni, amikor egy albérletben voltunk az elején nehéz volt összeszoknunk még veszekedés is volt apró dolgok miatt. Ki mosogasson el, miért nem vittem ki a szemetet, megint elraktam a cuccait valahova és nem találja, képes volt a színeseket együtt mosni a fehér ruhákkal, a wc deszka mindig felhajtva volt, de én meg amerre ment a ruháim voltak eldobálva. Az első 2 hónap tiszta idegbeteg időszak volt. Mivan ha megint ez lesz? Már nagyon régóta nem veszekedtünk. És azért is félek, mert ez most örökre szól, valamiért stresszelek és még én sem tudom miért csak bevagyok sz*va. :( Szerintetek minden rendben lehet? Érthető,hogy izgulok? Ma beszéltem telefonon a barátommal és mondtam neki,hogy kicsit izgulok kíváncsi vagyok,hogy működni fog.e ez kettőnknek? Kicsit kiakadt,szerintem levágta,hogy mivan. Szeretem őt, csak félek. És már úgy nézki mérges rám. Olyanokat mondott,hogy "Most akarod meggondolni magadat?" "Nagyszerű akkor aludj erre, mert ezen most már nem fogunk változtatni, mi a bajod?" Mérges tudom :(


2017. júl. 17. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elején, nyilván lesznek konfliktusok... össze kell csiszolódnotok.


De a lényeg! A kommunikáció! Beszéljétek meg, hogy ki mit, hogy szeretne házimunka, egyéb mániák...


A mindent szépen megbeszéltek és szeretitek egymást, nem lesz gond.


Persze, hogy izgulsz, hisz "új életszakasz" kezdődik az életedben!


Nyugi!

2017. júl. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Mert azt akkor megyünk át a hídon, amikor odaértünk- mondta Kunhalmi Ágnes. Tégy te is így. Próbáld ki előbb...Az "örök dolog" ne nyomasszon, mert olyan nincs. Ha nem megy arra is van megoldás. Türelem, kompromisszumok, elvtársak!
2017. júl. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tul gorcsosen fogjatok fel a dolgokat vagy tul turelmetlenek vagytok egymassal. Nalunk sincs mindig elmosogatva, vagy en pl ketfele ruhat mosok, sotetet es vilagosat, a baratom meg rendszeresen nem rakja be, ha sotetet mos a bordo bluzaimat kozejuk, mert o feketeket mos csak ki, aztan en ezen utolag kicsit sipakolok, hogy meeenincs kimosva fel akartam venni :"( de komolyabb veszekedesunk, vitaink ezekbol meg sosem voltak. Mert ezek igazabol tok lenyegtelen dolgok.
2017. júl. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne stresszelj,nem hiszem hogy megint ez a problema fennallna. Mivel mar laktatok egyutt nagyjabol tudjatok ki mire szamitson. Uljetek le,egy pohar borral es lazitsatok,mondjatok el ki mire szamit,es az esetleges zavaro tenyezoket kuszoboljetek ki. Szeretitek egymast,itt egy uj elet,ne engedjetek hogy amiatt menjen tonkre mert nincs elmosogatva :-)

Hajra en szurkolok!

2017. júl. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hat... szerintem jo nqgy hulyeseget csinaltatok a kozos lakassal. Ne legyen igazam persze, de tobbet kellett volna egyutt elnetek albiban. Ertem en, hogy a korulmenyek nem voltak adottak, de azert na.

Ertheto, hogy felsz, nekem ez kimaradt, mert mi egybol osszekoltoztunk. Eletem legjobb dontese volt.

Amiket irsz, annyira piszlicsare elhanyagolhato dolgok, hogy felesleges ezeken pattogni meg a tuzet szitani. Nekem pl. eszembe se jutna azon paredezni, hogy jaj nem hajtottad le az uloket... mi van akkor? 0.02 mp-es mozdulat visszahajtani, mielott te raulsz. Ha nem megy neki a mosas, keszits neki egy lebutitott ikonmagyarazatot a mosogephez es vegyetek kulon szines es feher szennyes ruhatartot.

Ha fontos neked, neha le kell nyelni ezeket a bekakat, kulonben el fogsz sarkanyosodni.

2017. júl. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy félsz, mert az albérletben sem működött az együttélés. Garantáltan marni fogjátok egymást marhaságok miatt. Eszembe nem jutna azon pörögni, hogy nincs lehajtva a WC deszka. Meg azon se, hogy a színeseket összemossa a fehérrel, amíg a színesek nem fogják össze a fehéreket. Max. megkérem szépen a páromat, hogy máskor külön mossa őket. A ruhák széthagyása nálam is gond, elég trehány tudok lenni. :) Nekem van egy fakkom a fürdőszobában, ahová berakom a "még holnapra jó lesz" ruhákat. Minden este végigmegyek a lakáson, és összeszedem a széthagyott holmikat. A sajátomat is, meg a gyerekekét is. Mindegyik vagy a szennyesbe megy, vagy a "még holnapra jó lesz" fakkba. Öltözésnél figyelj, hogy előbb a fakkból/dobozból/fiókból öltözz.
2017. júl. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!