Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ne tötődjek vele, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne tötődjek vele, ha egy idegesítő illető telekommenteli a párom bejegyzéseit?

Figyelt kérdés

Nem, nem tini párkapcsolatok kategória, szerintem egy felnőttel is megeshet, hogy egy facebookos dolog böki a csőrét :)

Nagyon idegesít, hogy mindenhova odakommentel az illető és nehezemre esik, de nem akarok én lenni a hisztis. Raadásul a párom nem adja alá a lovat sem, tehát semmi "rosszat" nem csinál.

Hogy ne törődjek a dologgal?


2017. júl. 17. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:

A kommentek tartalmával van bajod vagy az illető neméve ?

30/f

2017. júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Ilyen miatt fölösleges hisztizni Lívia
2017. júl. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%

Ehh, manapság már érdemibb kérdések vannak a tini kategóriában, mint itt, a nagyranőtt tinik között.:)


Ha idegesít, ne olvasgasd a párod bejegyzései alatti kommenteket. Gondolom, ti eleget beszélgettek egymással, szóval aligha tud olyasmit mondani facebbokon, amit már ne hallottál volna élőben. Azt meg szíve-joga eldönteni, hogy kit tilt le facebookon. Ha már az élet összes problémáját megoldottad és már csak ez maradt, akkor persze beszélhetsz a pároddal, hogy ez zavar téged. Lehet, hogy tekintettel rád, letiltja majd és megoldódik a húsbavágó problémád. További javaslatom a vény nélkül kapható nyugtatók szedése és/vagy meditatív gyakorlatok kipróbálása.

2017. júl. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem fogom azt kérni, hogy tiltsa le, vagy szakítsa meg vele a kapcsolatot, nincs jogom hozzá és ne akarok betolakodni a magánszférájába.

A kérdés az, hogy engem hogy ne zavarjon :)

2017. júl. 17. 19:53
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Arra is megkaptad a választ. Mint mondtam, ne olvasgasd a kommenteket vagy ha nem tudod megállni, akkor szedj nyugtatót vagy meditálj, hogy megnyugodj.


Ha nem tudsz olvasni, miért próbálkozol a gyékán?

2017. júl. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar beszélj róla a pároddal,azért van a szád. :) Egyébként mást nem lehet mondani, mert semmit nem tudunk a kommentek tartalmáról,és hogy ki írta,ezt fejtsd ki.
2017. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!